Adsense ile İnternetten Para Kazanma Yöntemleri!

0
745

Adsense , Google’a bağlı reklam platformudur.Adsense ile internetten para kazanmak için öncelikle Adsense’e kayıt olmalı ve reklamları yayınlamanız için belirli sayfalar veya bloglar oluşturmalısınız.

adsense-ile-para-kazanmak

Adsense üzerinden kazanç sağlayabileceğiniz yöntemler ise şu şekildedir;

Youtube ve Adsense ; Youtube bildiğiniz üzere dünyanında bir numaraları video paylaşım sitesidir.Youtube üzerinden paylaşacağınız videolara Adsense reklamları ekleyerek kazanç elde edebilmeniz mümkün.Şuradaki yazımızı inceleyerek Youtube üzerinden Adsense ile nasıl kazanç elde edilebileceğini öğrenebilirsiniz.

Blog ve Adsense ; Adsense oluşturduğunuz reklam alanlarına içeriğe uygun reklamlar yayınlayarak size tıklama başına ücret ödeyen bir sistemdir.Örneğin Turizm ile alakalı bir websiteniz olduğunu varsayalım.Belirlediğiniz reklam alanlarına Adsense Turizm ve uçak biletleri ile ilgili reklamlar yerleştirir.Bu sayede sitenize gelen ziyaretçilerin ilgilendikleri konu ile reklamlarda doğru orantılı olurlar.Google’da siteniz üzerinden tıklanan her reklama ücret ödeyerek size para kazandırır.

Bu sistem ile para kazanmak için Adwordsdaki reklamverenlerin en çok hangi konular için reklam bütçesi ayırdığını, hangi kelimelere tık başı daha çok para verdiğini, hangi dilde ve ülkedeki ziyaretçilerin daha değerli olduğunu iyi anlamak ve bu analizlere göre uygun siteler açmak bize en çok parayı kazandırır. Elbette rekabet işin zorlayıcı kısmıdır. Adsense üzerine o kadar farklı fikirler üretilip çalışmalar yapılıyor ki bunlara yetişebilmek ve rekabet edebilmek gerçekten zaman ve emek harcama işidir. Otomatik bloglar, niche siteler, major siteler vesaire çok çeşitli yolları deneyenler var.

Ayrıca Google Adsense sistemi ile kazanç elde etme işini öğrenmek ve bilinmeyen yöntemleri uygulayara kısa sürede yüksek kazançlar elde etmek istiyorasanız , Adsense Canavarı ile tanışmanızı tavsiye ediyorum.Adsense hakkında bilinmeyen yöntemlerin anlatıldığı ve uygulamalı bir şekilde göstererek , kullanıcılarına nasıl kazanç sağlayabileceklerini öğreten bu eğitim setine göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

Adsense Canavarı’nı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın