Alışveriş Sitesi Açmak – E-ticaret

0
1028

İnternet üzerinden alışveriş sitesi açmak ve bu site ile para kazanmak isteyen okurlarımız için E-ticaret Kiti ‘ni tanıtmak istiyorum.E-ticaret Kiti , alışveriş sitesi kurmak isteyen herkes için farklı kazanç yolları sunan bir sistemdir.E-ticaret sitenizi 24 saat içerisinde hazır olarak teslim alabileceğiniz bu sistemde ister kendi ürünlerinizi, isterseniz de e-ticaret kiti firmasının ürünlerini satarak kazanç elde edebiliyorsunuz.

 

e-ticaret kiti para kazanma

Hergün için farklı online seminer düzenleyerek, e-ticaret sitesi sahiplerinin siteleri üzerinden nasıl kazanç elde edebileceklerini online olarak aktaran E-ticaret kiti, alışveriş sitesi sahiplerinin kısa sürede başarıya ulaşabilmeleri için de eğitimler vermektedir.

Alışveriş Sitesi Açmak İstiyorum Fakat Ürünüm Yok Diyenler;

E-ticaret Kiti sistemi üzerinde 30 ‘dan fazla kategoride 80.000 ürünü siteniz üzerinden satabilme olanağı tanıyor.Yani siz alışveriş sitenizi açtığınızda sitenize binlerce ürün eklenerek satışı hazır hale getiriliyor.Kargo, müşteri sorunu veya ödeme gibi herhangibir derdiniz olmadan alışveriş sitenizden kazanç elde etmeye başlıyorsunuz.

Ürün Satmak İsteyenler;

Alışveriş sitesi açarak kendi ürünlerinin satışını yapmak isteyenler içinde E-ticaret Kiti mağazanızı hazırlıyor.Ayrıca hem E-ticaret kiti ürünlerinin satışını yaparken , hemde kendi ürünlerinizin satışını da yapabiliyorsunuz.

Önemli Özellikler;

Alışveriş sitesi açmak ve bu işten gerçek anlamda para kazanmak isteyenler için E-ticaret Kiti çok özel bir platform diyebilirim.Ürününüz olmasa da 24 saat içerisinde , içerisinde binlerce ürün olan bir e-ticaret sitesine sahip olabiliyorsunuz.Bu adımlardan sonra ise tek yapmanız gereken alışveriş sitenizin ve içerisinde satılan ürünlerin reklamını yaparak , siteniz üzerinden alışveriş yapabilecek müşteriler bulmak.

Müşteriyle birebir ilgilenme, kargo alımı, ödeme seçenekleri, kredi kartı işlemleri gibi her türlü detayı size gerek kalmadan E-ticaret Kiti hallediyor.

Nekadar Kazanç Elde Edebilirim?

Eğer E-ticaret Kiti ürünleri üzerinden satış yapabileceğiniz bir alışveriş sitesi açmak istiyorsanız, satılan her  ürün için sistem site sahibine kar oranı belirliyor.Bu kar oranları ise ürünlerin kategorilerine göre değişim gösteriyor.Örneğin; elektronik ürünlerde kar marjları %10 civarındayken, kozmetik – iç giyim gruplarında bu oran %50’lere çıkabiliyor.

Aşağıdaki videoyu inceleyin ;

Nasıl Başlarım?

Buraya Tıklayarak E-Ticaret Kiti ile alışveriş sitenizi kurabilmek için detayları inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın