Amazon.com’dan Kazanç Teknikleri

1
1770
Amazon.com'dan Para Kazanmak
Amazon.com’dan Para Kazanmak

Amazon.com’dan Kazanç Teknikleri ;

1994 yılında Amerika’nın Seattle şehrinde kurulan , e-ticaret sistemine öncülük etmiş bir online alışveriş platformu Amazon.com’dur.Kurulduğu ilk yıllarda kitap satışı ile ünlenen platform daha sonra DVD, muzik CDsi, bilgisayar yazılımı, bilgisayar oyunu, elektronik eşya, aksesuar, mobilya gibi farkı türden ürünlerin satışınıda gerçekleştirmeye başlamıştır.

Amazon.com, Alexa.com, a9.com, 43things.com, Audible.com ve IMDb gibi büyük İnternet şirketlerinin de sahibidir.

Amazon.com’dan Para Kazanmak 

Dünyanın önde gelen online alışveriş sitesi Amazon.com’dan gelir elde eden bir çok satış ortağı ve dropshipping elemanı bulunmaktadır.Türkiye’de henüz satış aşamasına geçmiş olmasada, Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanı sağlayan amazon.com bu sayede satış ortaklarınada kazanç imkanı sunmaktadır.

Amazon.com üzerinden satış ortaklığından çok dropshipping yöntemi ile kazanç elde edebilirsiniz.Dropshipping , size ait olmayan fakat bir platform üzerinden oldukça ucuza satılan bir ürünün, farklı bir platformda üzerine kar koyarak tanıtma ve ürünün satışı gerçekleştirme işidir.Burda önemli olan ürün sahibinin stok kontrolünü günde bir kaç kez yapmanız ve size gelen satışları kontrol ederek her satışta size verilen müşteri adresi ile diğer platformdan sipariş vermenizdir.

Yukarıda anlatılan yöntemler ilk defa duyan kişiler için biraz karışık gelebilir fakat sistem oldukça basittir.Ayrıca hem dropshipping hemde satış ortaklığı ile kazanç elde edebileceğiniz çok basit yöntemler ve size bu konuda destek olacak programlarda bulunmaktadır.Tabi kazançlı bir sektör olduğundan bu yöntemleri ve programları internet üzerinden bulmanız oldukça zor.

Goomass Eğitim Seti
Goomass Eğitim Seti

Türkiye’de Amazon.com’dan para kazanabilmeniz için gerekli olan bilgileri ve yöntemleri bulabileceğiniz tek platform Goomass Eğitim Seti‘dir.Goomass üzerinden amazon.com haricinde yerli ve yabancı bir çok adresten satış ortaklığı ve diğer yöntemlerle kazanç elde etmeyi kısa sürede öğrenebilirsiniz.İnternetten para kazanmak isteyen herkes için Goomass Eğitim Seti‘ni (Tıkla-İncele) tavsiye ediyorum.

 

 

1 YORUM

  1. Eğitim setleri szerile, internetten para kazanma yolları arasında en etkili yf6ntem olan satış ortaklığı ( affiliate marketing ) sistemini detaylı olarak f6ğretmektedir. d6zellikle bu alanda yazılmış kaynaklar ie7inde e7ok tavsiye edilen GooMass eğitim seti, satış ortaklığını detaylı olarak işlemektedir.Satış ortaklığı sisteminde başarılı olabilmek için emek ve zaman harcamak gereklidir. Zamanı olmayan kişiler bu işlerde çok başarılı olamayacaktır.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın