Anket Doldurarak Para Kazandıran Websiteleri

0
833

Anket doldurarak para kazanmak isteyen okurlarımız için Türkiye’den katılım alan ve ciddi anlamda kazanç elde edebileceğiniz birkaç Anket Şirketi Website adreslerini paylaşıyoruz.

Anketleri doldururken vereceğiniz dürüst cevaplar daha sonrasında gönderilecek anketleride etkilemektedir.Bunu unutmadan mail adresinize gelen her anketi düzgün bir şekilde doldurmanızı tavsiye ediyoruz.Daha önce test ettiğimiz ve içerisinde 200 adet güvenilir anket şirketinin bulunduğu Anket Listesi Kitabı‘nın da onayladığı bu şirketler internetten en çok kazanç sağlayabileceğiniz ve en çok anket gönderen şirketlerden bazılarıdır.Daha fazlası için Anket Listesi Kitabı’nı indirebilirsiniz.(Tıkla-İndir)

İşte en çok anketlerden para kazandıran şirketlerden bazıları ;

Myiyo; Global mo-web.net’in Türkiye iştirakı olan Myiyo, interaktif online araştırma hizmeti sunan, iletişim ağı ve pazar araştırmaları üzerine Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araştırma şirketidir.

Adres; http://www.myiyo.com

myiyo-anket-sirketi

İpsos İnteractive ;

ipsos

Adres; http://interacttrk.com

The Panel Station ; Bu adrese günlük kayıt olma sınırı vardır.Ana sayfaya gittiğinizde kayıt olma açılmıyorsa ertesi gün kayıt olmayı deneyin.Ünlü anket şirketi The Panel Station 9 ülkeden sonra Türkiye’yi de araştırma ağına dahil etti. Arjantin, İngiltere, Brezilya, Rusya, Çin, Endonzya, Hindistan, Meksika gibi ülkelerde araştırma faaliyetleri yürüten The Panel Station anket şirketi artık Türkiye pazarına da girdi.

Ortalama Kazanç : Gönderilen en düşük anket 5 TL’dir. Genellikle 12,5 TL’lik anketler göndermektedir. Fakat bu gündemdeki olaylara veya markaların araştırma taleplerine göre değişecektir.

Adres; http://www.thepanelstation.com

MySurvey ; Türkiye’den kullanıcıların en çok tercih ettiği anket firmasıdır.Bu sitede doldurduğunuz anketlerden puan kazanırsınız.Dilerseniz bu puanları hediye çeklerine dönüştürerek dünyada ünlü markalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Adres; tr.mysurvey.com

Anketlerden para kazandıran adreslerin bazılarını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.Paylaştığımız bu adresler Türkiye’den anket doldur para kazan yöntemi ile kazanç elde edebileceğiniz en iyi anket firmalarından birkaçıdır.Bu firmalar gibi güvenilir 200 Adet anket firmasına kayıt olmak ve internet üzerinden para kazanmanın tadını çıkarmak istiyorsanız Anket Listesi Kitabı‘nı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Anket Listesi Kitabını İndirmek İçin Buraya Tıklayın

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın