Anket Kazançları , Anket Doldurarak Para Kazanma!

0
655

Anket Kazançları

Anket Doldurarak Para Kazanma konusunda eğitimler veren, Xticaret üzerinden en çok satanlar listesinde yer alan bir kaynaktır.Anketlerden para kazanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış bir eğitim setidir.

Anket Firmaları , bir ürün veya hizmet hakkında yapacakları online araştırmaları , mail adreslerine gönderdikleri anketlerle sonuçlandırır.Bu anketler , firmalara kayıtlı kullanıcılara gönderilerek , kullanıcıların fikirleri alınır ve doldurdukları anket başına ücret ödenir.

Anket Kazançları , anket firmalarının en iyi olanlarını , anketlerden para kazanmak isteyen kullanıcılar için bir araya getirmiş, nasıl üye olunacağı ve anket doldurulacağı konusunda eğitim veren bir kaynaktır.Bu kaynak içerisinde yer alan anket firmalarına kayıt olarak , günün bir kaç saatini mail adresinize gelen anketleri doldurduğunuzda ciddi kazançlar elde edebilmeniz mümkün.

Anket Kazançları ile Nekadar Para Kazanırım?

Belirtilen firmalara kayıt olduğunuzda ve günlük ortalama 2 anket doldurduğunuzda, günlük, haftalık ve aylık kazancınız aşağıdaki kazanç tablosunda gösterilen şekilde olacaktır.

anket doldur para kazan

Yukarıda gördüğünüz kazanç ekranında , anket kazançlarında anlatılan ve üye olacağınız firmalardan , günlük ortalama dolduracağınız anket sayısı 5 olarak hesaplanmıştır.Bu tabloya göre doldurduğunuz anketlerden aylık kazancınız 1800$ olabiliyor.Tabi bunu daha fazla yada daha az olarak kazanmak yine sizin elinizde.Anket Kazançları , anketlerden para kazanma konusunda size sunulabilecek tüm imkanları ve firma adreslerini sunuyor ve geriside sizin anket için ayıracağınız zamana kalmış oluyor.

Anket Kazançları’nı İndirmek İçin Buraya Tıklayın 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın