Anket Listesi ile Para Kazanılırmı ?

0
651

Xticaret satış ortaklığı platformunda çok satanlar listesinde birinci sırada olan Anket Listesi, aklıma anket listesi ile para kazanılırmı ? sorusunu getirdi.

Anketlerden para kazanmak konusunda Türkiye’nin daha yeni yeni oluşuma girdiğini söyleyebiliriz.Özellikle bu yıl satış ortaklığı (Affiliate Marketing) konusuna oldukça önem veren Türk firmaları , anketlerede önem vermeye başladı ki , bu kitap deli gibi satıyor.

Aslında bir firmanın gidişatını, bir ürünün potansiyelini öğrenmek için en kolay yöntem anket’tir.Bir anket ile kullanıcıların , müşterilerin ve müşteri olacak kişilerin görüşlerini kısa sürede toplayabilir, firma olarak bu görüşlerin bazında hareket edebilirsiniz.Yurtdışında yapılan sistemde aynen budur.Bir firma anket şirketlerine ürünüyle veya misyonuyla alakalı bir anket çalışması yaptırarak, insanların ilgini çeker ve görüşlerini alır.Bu hem anket şirketlerine, hemde anket dolduranlarada ekstra kazanç sağlar.

Türkiye’de bu oluşumun içerisinde girmiş durumda.Özellikle 2013 yılından itibaren , internet pazarlamacılığı ve satış ortaklığı Türkiye’de oldukça farklı yerlere taşınacak gibi görünüyor.Buda diğer internet sektörlerine ve girişimci firmalarada farklı kazanç yollarının açılması demek.

Anket Listesi’nden aldığımız kullanıcı yorumları ve kazanç ekranını sizlerle paylaşmak istedim ;

Anket Listesi Hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan siteye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın