Anketlerden Para Kazanılırmı? – Ücretsiz Anket Listesi

2
1215

Anketlerden para kazanma sistemini anlatan , internet üzerinden kolayca ulaşabileceğimiz bir çok kaynak mevcut.Fakat bu kaynakların çoğu ücretli olunca kendimize anketlerden para kazanılırmı diye sormadan edemiyoruz.

Anketlerden Para Kazanmak

Anket sistemi yıllardır dünyanın bir çok yerinde pazar araştırması olarak kullanılan bir sistem.Sokaklarda gördüğümüz , yolumuzu keserek bize sorular soran kişiler ise anketörlerdir.Teknolojinin gelişmesi ise bu sistem sokaklardan taşınarak  internet ortamına aktarılmış , internet pazarının büyümesi ile de anket sistemi hızla yayılmıştır.

Anketlerden Para Kazanmak

Nasıl ki sokakta herkese sorular soran , anketlerini dolduran kişi , çalıştığı şirketten para kazanıyorsa, internet üzerinden anket müşterisi olarak da para kazanılabilir.Fakat Türkiye’de daha bu sistemi tam anlamıyla oturtabilen ve anket dolduranlara gerçek anlamda para kazandırabilen bir şirket henüz yok diyebiliriz.

Anket doldurarak para kazandıracağını düşündüren eğitim setlerinin içerisinde bulunan anket şirketleri ise , genel olarak yurtdışından seçilmiş şirketlerdir.Yurtdışı anket şirketlerine nasıl kayıt olacağınız, bu sistemlerden gelen maillere, anketlere nasıl cevap vereceğiniz konusunda sizi yönlendirirler.

Nasıl Kazanırım?

Anket Doldurarak Para Kazanmak konusunda bilinmesi gereken en önemli nokta şudur ; Anket şirketleri ile çalışan firmaların amacı piyasa araştırması yapmaktır.Bu piyasa araştırmalarınıda bulunduğu ülke ve çevrede yapmak firmanın en önemli kurallarından biridir.Anket şirketleride firmaların isteğine uygun kişilere ve firmaya ulaşabilecek kişilere anketlerini gönderir ki boşa para harcamasın.

Sizin bu anket firmalarından para kazanabilmeniz için, kayıt olurken bulunduğunuz ülkeyi , dilinizi, uyruğunuzu , posta kutunuza kadar herşeyinizi yabancı bir ülkede yaşıyormuş gibi yazmanız gerekmektedir.Proxy dediğimiz alan ayarlarını dahi değiştirmelisiniz.Anketlerden para kazanma sistemini anlatan eğitim setleri bu konu hakkında da kullanıcılara yardımcı olurlar.

Paratez.com olarak Anketlerden Para Kazanma yöntemi ile internet üzerinden kazanç sağlamayı düşünen okurlarımıza Anket Listesi Kitabı‘nı tavsiye ediyoruz.Yuıkarıda belirtmiş olduğumuz yöntemleri aktaran ve içerisinde 200 adet güvenilir anket şirketi bulunan bu eğitim seti ile kısa süre içerisinde anketlerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket Listesi Kitabı’nı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

 

 

2 YORUMLAR

  1. benim zamanımın çoğu evde geçiyor ve ve rahatlıkla nete bağlanabiliyorum…ki zaten proxy ayarları dusserdolf şehrine ayarlı…diyeceksin ki para ödemesi için hesap gerekecek ve de türk olduğum için türkiyede hesabının olduğunu söyleyeceksin…anket ssonunda ödeme yapılırken karşıma öyle bi soru gelirse türkiyedeki hesabıma yatırmak istediğimi söylerim…bana anketten para kazanma e-kitabını yollayabilir misiniz?şimdiden teşekkürler

    • Merhabalar Fethi Bey

      Biz anketlerden para kazanma e-kitabını isteyen kişilere yollayamıyor yada paylaşamıyoruz.Eğer anketlerden para kazanmak istiyorsanız e-kitaba sahip olabiliyorsunuz.Bizler sadece tanıtımını yaparak sizlere fayda sağlayabilecek ve para kazandırabilecek ürünleri tavsiye ediyoruz.Eğer yurtdışında yaşıyorsanız anketlerden para kazanmanız Türkiye’ye göre daha kolay olabilir.Bu sebeple mutlaka bu yönteme başvurmanızı tavsiye ediyorum.

      Bol Kazançlar

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın