Anketlerden Para Kazanılırmı?

2
897

Anket Doldur Para KazanAnketlerden Para Kazanılırmı :”Anketlerden para kazanmak” Dünyada ve Türkiye’de Anket doldurarak kullanıcıların para kazandıklarını mutlaka duymuş veya görmüşsünüzdür.

Anket Nedir? , Anket Doldurmanın Amacı Nedir? 

Anket sistemi Türkiye’de daha yeni yeni internet ortamına taşınmaya başlayan, sürekli sokaklarda genelde üniversite öğrencilerinin yolunuzu keserek sorduğu sorularla, doldurduğu formun genel adıdır.Yurtdışında ve özellikle Amerika’da yıllardır online anketler yapılmakta ve anket sistemlerinden , anket dolduran kullanıcılar para kazanmaktadırlar.

Anketlerin amacı firmaların yeni çıkardıkları ürünleri , yada piyasaya sürecekleri bir ürünü müşteri potansiyerli araştırması ve yorum alma çalışmasıdır.Bir çeşit SEO’da diyebiliriz.Bu firmalar anket yapacakları bir ürün olduğunda yada piyasa araştırması yapmak istediklerinde Anket şirketlerine başvururlar.Anket şirketleride firma hakkında bir anket hazırlayıp , üyelerine yani anketlerden para kazanmak isteyen ve üye olan kişilere anketleri gönderirler.Firmanın anket için verdiği ücrete görede anket başı bir ücret belirlenerek anketi dolduranlara dağıtılır.

Yurtdışında , özellikle Amerika’da anket şirketlerinden ciddi gelirler elde edildiği söyleniyor.Türkiye’de de anketlerden para kazandıran platformlar ve bu platformlardan kazanç sağlamanıza yardımcı olacak eğitimler mevcut.Özellikle Xticaret satış sitesinde 1. sırada yer alan Anket Listesi bu işten para kazanmak isteyen kullanıcılar için tavsiyemizdir.

Anket Listesi’ni İndirmek İçin Tıklayın

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın