Avon ile Ek İş Fırsatı – Avon Satış Temsilciliği

2
1244

Avon , kozmetik ürünleri ile  bir çok kişinin tercih ettiği bir markadır.İçerisinde parfüm, makyaj malzemeleri, şampuan, kişisel bakım ürünleri ve daha bir çok ürünün bulunduğu kataloğu ile , mağaza sistemi oluşturmadan satış temsilcileri ile satışa odaklı bir kozmetik markasıdır.Sizlerde Avon Kozmetik satış temsilcisi olarak ek gelir imkanını yakalayabilirsiniz.

Avon Satış Temsilcisi Olmak

Avon Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?

Satış temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

Bir defaya mahsus 7,5 TL kayıt ücreti alınır.

Bu tamamen size bağlı. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar, satış yapmanızı kolaylaştırır. Temsilcilerimiz Avon ürünlerini %33 kar marjı ile satarlar. Avon’dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Avon satış temsilciliği başvurusu için Buraya Tıklayın!

Avon Ürünlerini İnternet Üzerinden Satmak;

Avon ürün satışınız nekadar fazla ise kazancınızda okadar yüksek olacaktır.Satış yapabilmek için öncelikle sosyal çevre oluşturmalısınız.Çevrenizdeki insanlar sizin Avon Satış Temsilcisi olduğunuzu bilmeli.Ayrıca interneti kullanarak da satışlarınızı yüksek derecede arttırabilmeniz mümkün.Sosyal ağlarda yeni gelen ürünleri ve özelliklerini paylaşabilir, kendinize Avon ürünleri ile ilgili bir websitesi kurarak işinizi dahada profesyonelleştirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. MERHABA AVON AİLESİNE KATILIP BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYELER KAZANMAK İSTERMİSİNİZ AİLE BÜTCESİNE KATKIDA BULUNMAK KULLANACAĞINIZ ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ ALMAK VE PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ SİZİNLE HER ZAMAN İLGİLENECEK LİDERLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ NUMARAM DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN 05427838126

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın