Aweber Nedir?

0
1374

Aweber Nedir?Aweber Nedir ; Aweber, bir email marketing servisidir.Eğer email marketing sistemi ile müşteri portföyü yada abone oluşturmak istiyorsanız  bu konuda dünyanın en iyisi Aweber diyebiliriz.

Email Marketing Nedir; Email marketing bir email pazarlama yöntemidir.Bir ürün, bir hizmet yada bir haber hakkında anında yüzlerce hatta binlerce kişiyi mail yoluyla haberdar etme durumudur.

İnternetle aranız iyiyse ve şahış olarak internetten para kazanmaya çalışıyorsanız email marketing sistemi ile bu çalışmanızı destekleyebilirsiniz.Aweber sitenize koyacağınız webformu ile sitenize veya ürününüze abone olan kullanıcıların listesini hazırlar ve istediğiniz zaman bu kullanıcılara mail yolu ile ulaşmanızda yardımcı olur.

Bu sayede yeni tanıtacağınız bir ürünün yada bir hizmetin haberini kullanıcılara mail yoluyla anında iletebilirsiniz.Eğer bir websiteniz varsa hangi konuyla alakalı olduğu önemli değil , abone oluşturmak ve sağlık mail göndererek abonelerinizi her konudan anında haberdar etmek istiyorsanız aweber’i kullanabilirsiniz.

Ayrıca tek bir hesapta istediğiniz kadar webform oluşturmanızda mümkün.Örneğin; 3 adet websiteniz var ve bunun için aweber’dan ayrı ayrı hesap açmanıza gerek kalmıyor.Tek bir hesapta tüm siteleriniz için bir mail listesi oluşturabiliyorsunuz.

Aweber sistemine üye olmak isteyen okurlarımız Aweber Kayıt Resimli ve Videolu Anlatım yazımızdan destek alabilirler.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın