Banka Kredileri Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak!

0
884

Satış ortaklığı sisteminin nimetlerinden banka kredileride yararlanmaya başladı.Bu sayede satış ortaklarının E-ticaret sisteminden sonra en çok kazanç sağlayabileceği bir gelir kapısı daha açılmış oldu.

Satış ortaklığının bir çok alanda popüler olması , satış ortaklığı sistemi ile çalışan firmalara sağladığı faydayı gözler önüne seriyor.Bu sayede satış ortaklarıda gün geçtikçe bir çok kategori ve firmadan kazanç elde etme fırsatını buluyor.Banka kredi sistemleride bu kazanç fırsatlarından biridir.Özelikle İng Bank ve Bank Pozitif ‘in kredi paketlerinin satış ortaklığı sistemi ile çalışması satış ortaklığının sadece bu iki firma ile çalışılsa dahi nasıl bir getirisi olabileceğine güzel bir örnek teşkil ediyor.

İng Bank Kredisi Satış Ortaklığı ;

İng Bank’ın ayda 69 TL taksitle kredi kampanyası satış ortaklığı sistemi ile çalışmaktadır.Satış ortakları bu kredi sistemini tanıtarak onaylanan her kredi başına 30 TL komisyon ücreti almaktadır.

İng Bank Satış Ortaklığı

İng Bank Kredisi Satış Ortaklığı İçin ; Zanox satış ortaklığı platformundan bu kredi sistemine satış ortağı olarak başvuruda bulunabilirsiniz.Zanox Ücretsiz Üyelik İçin Buraya Tıklayın.

BankPozitif Satış Ortaklığı ;

BankPozitif , online kredi veren bir bankacılık sistemidir.Bu sistemin kredi kampanyası hakkında tanıtım yaparak , onaylanan her kredi için 130 TL komisyon ücreti kazanabilirsiniz.

bankpozitif satış ortaklığı

BankPozitif Satış Ortaklığı Kampanyası İçin ; Bu kredi sistemi , Clickmerkez, Adtriplex, Reklamaction, Gelir Ortakları platformları ile çalışmaktadır.Bu platformlardan herhangi birine üye olarak kredi sistemine satış ortaklığı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Satış Ortaklığı Eğitimi ; Sadece 2 adet banka kredisinin satış ortaklığı sistemi ile çalışarak , verdikleri komisyonlardan nekadar kazanç elde edebileceğinizi hesaplayabilmeniz mümkün.Eğer satış ortaklığı konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyor fakat bu işi yapmak istiyorsanız, Goomass Eğitim Seti ile gerekli bilgileri kısa süre içerisinde elde edebilmeniz mümkün.

Goomass Eğitim Seti’ni İndirmek İçin Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın