Bankpozitif Satış Ortaklarına 150 TL Komisyon Veriyor!

0
935

Bankpozitif , internet üzerinden başvurabileceğiniz , kredi alabileceğiniz online bankacılık sistemidir.Satış ortaklığı sistemi ile çalışan banka , kredi başına satış ortaklarına 70 TL komisyon ödüyordu.Daha önce şuradaki yazmızda bu konuyu paylaşmıştık.

Bankpozitif Satış Ortaklığı Kampanyası
Bankpozitif Satış Ortaklığı Kampanyası

2013 yılının ilk gününden itibaren Bankpozitif satış başına komisyonunu 150 TL ‘sına çıkardı.Bu sisteme satış ortağı olarak yönlendirdiğiniz her başarılı krediden 150 TL komisyon kazanabiliyorsunuz.

Bankpozitif Satış Ortağı Olmak İçin Gerekenler ! 

Öncelikle satış ortaklığı konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz satış ortaklığı başvurunuz onaylansa dahi kazanç elde edemezsiniz.Fakat sadece Bankpozitif değil, internet üzerinde satış ortaklığı ile çalışan yüzlerce firmadan kazanç elde edebilmek için bu sistemi profesyonel bir kaynaktan, zaman kaybetmeden öğrenmenizi tavsiye ediyorum.Goomass Eğitim Seti bu konuda size yardımcı olabilecek tüm bilgiye ve donanıma sahip bir platformudur.Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Eğer satış ortaklığı konusunda yeterli bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Bankpozitif satış ortaklığından para kazanabilmeniz için Bankpozitif’in çalıştığı satış ortaklığı platformlarına kayıt olmanız ve başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Kayıt Olmanız Gereken Satış Ortaklığı Platformları;

Zanox ; Ücretsiz Kayıt İçin Buraya Tıkla

Adtriplex ; Ücretsiz Kayıt İçin Buraya Tıkla

Bu platformlara kayıt olduktan sonra Bankpozitif Satış Ortaklığı sistemine başvuruda bulunabilir, başvurunuz onaylandıktan sonra size verilen satış ortaklığı linki ve reklam araçları ile tanıtımını yaparak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın