BankPozitif Satış Ortaklığından Para Kazan

0
844

Satış OrtaklığıBankPozitif Satış Ortaklığından Para Kazan; İnternet üzerinden masrafsız ihtiyaç kredisi veren bank pozitif ‘e satış ortağı olarak para kazanmanız mümkün.

BankPozitif Nedir ; İnternet üzerinden masrafsız, kefilsiz , kullanıcıların kredi almalarına destek olan bir bankacılık sistemidir.

BankPozitif Web Kredinin ayrıcalıkları:

– Banka şubesinde sıra beklemek yok!
– Kefil yok
– Evrak yok
– Dosya masrafı yok
– Kredi başvurusunun onaylanıp onaylanmadığının bilgisi müşteriye 1 dakika içinde online olarak verilir.

BankPozitif Satış Ortaklığından Nekadar Kazanırım ;

BankPozitif masrafsız ihtiyaç kredisini kullandırttığınız her kişi başı 70 TL kazanırsınız.

Kampanya notları: Dönüşüm alabilmeniz için yönlendirdiğiniz müşterinin krediyi kullanması gerekmektedir. Kredisi onaylanan müşterileri anında “Kredi Onayı” şeklinde dönüşümlerden görebilirsiniz. Sonraki süreçte müşteri krediyi kullandığında kazancınız yayıncı hesabınıza yansıtılacaktır.

Önemli: Kampanya için sadece kampanya sayfasında bulunan görselleri, e-mailing formatını ve metinleri kullanabilirsiniz. Kampanya kurallarına uymayan yayıncıların ödemesi yapılmaz.

BankPozitif Satış Ortaklığından Nasıl Para Kazanırım;

BankPozitif’in satış ortaklığı sisteminde kayıt olduğu ağlara üye olmanız gerekmektedir.Kayıt Olduğu Satış Ortaklığı Platformları ise ;

ReklamAction ; Ücretsiz Üyelik İçin Tıkla

Adtriplex ; Ücretsiz Üyelik İçin Tıkla

Satış ortaklığı ağlarına üye olduktan sonra, BankPozitif satış ortaklığına başvuruda bulunmalısınız.Başvurunuz onaylandıktan sonra, belirtilen kurallar çerçevesinde satış ortaklığı yöntemlerini kullanarak , kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Satış Ortaklığı Konusunda Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın