Bir Websiteniz Olsun İstermisiniz?

0
879

Sizinde Bir Websiteniz Olsun ; Websitesi kurmak isteyenler ve bunun zor bir işlem olduğunu düşünenler için , düşüncelerinde yanıldıklarını söyleyebilirim.Şuanda bulunduğunuz  paratez.com gibi bir websitesi kurmak için artık binlerce dolar harcamanıza , yada başkalarına kurmaları için dolgun ücretler ödemenize gerek yok.Basit bir kaç adımla sizde websitenizi kurabilirsiniz.

Websitesi Kurmak Resimli Anlatım

Bir Websitesi Kurmak İçin Nelere ihtiyacımız Var?

Alan adı ; www.paratez.com gibi kuracağınız websitesininde bir adı olmak zorunda.”websitesi alan adı almak resimli anlatım” yazımızda detaylı bir şekilde nasıl alan adı alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Hosting ; Kuracağınız websitesinin internet üzerinde aktif olması için bir hosting sistemine ihtiyacınız olacak.”Websitesi Hosting Alımı Resimli Anlatım” yazımızda da en uygun fiyatlarla yıllık hosting almanız için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

WordPress Kurulumu ;

Alan adı ve Hosting hesabınızı aldıktan sonra son adım bir veritabanı oluşturmak ve bu veritabınını  wordpress ile entegre etmek kalıyor.Göründüğü kadar karmaşık bir sistem değildir “WordPress Kurulumu Resimli Anlatım” yazımızı okuyarak bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Yukarıda gösterdiğimiz üç adımla bir websiteniz olabiliyor.Sitemizde alan adı alma işleminden , wordpress kurulumuna kadar detaylı anlatım yazılarını inceleyebilir, uygulayarak bir kaç dakika içirisinde websitenizi kurabilirsiniz.Elimizden geldiği kadarı ile sizlere detaylı bir şekilde website kurma işlemini adım adım anlattık yinede profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Websitesi Kurma Rehberi‘ni buradan indirebilirsiniz.

Neden Bir Websitem Olsun ?

Bir websitenizin olması sizin isteğiniz ve zevkleriniz doğrultusunda internet üzerinden paylaşım yapmanıza olanak tanır.Ayrıca bu paylaşımlar ile websiteniz üzerinden kazanç elde edebilmenizde mümkün.Google reklamları, satış ortaklığı gibi sistemler ile websitenizi entegre ederek , site üzerinden gelir sağlayabilirsiniz.İstediğiniz konuda yazılar yazabilir, paylaşımda bulunabilirsiniz.

İsterseniz bir spor sitesi, haber portalı, günlük paylaşım sitesi, resim, video paylaşım vs.. aklınıza ne gelirse konuyla alakalı bir websitesi kurabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.Özellikle ev hanımları ve öğrenciler için yada günün bir çoğunu internet üzerinde geçirenler için bir websitesi önemli bir gelir kaynağı haline dönüştürebilir.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın