Blog Yaz Para Kazan Eğitim Seti Yorumu!

2
774

İnternetten para kazanmak isteyen kullanıcılar için en iyi yöntemlerden biride ” blog yaz para kazan” yöntemidir.Tabi bu iş hakkında bilgi sahibi olmayan ve daha önce internetten kazanç elde etmekle alakalı hiçbir çalışmada bulunmamış kullanıcılar içinde çeşitli eğitim setleri bu konuda destek ve yardım amaçlı satışa sunuluyor.Bizlerde paratez.com olarak internetten para kazanmak isteyen okurlarımıza , kazanç yöntemlerinden , ilgi düzeyinde ve yapabilecekleri yöntemleri seçmeleri açısından çeşitli yazılar yazarak tavsiyelerde bulunuyoruz.Bu yazımızda da Xticaret üzerinden satışa sunulan ve tamamen amatörce yazılmış Blog yaz para kazan isimli eğitim setini sizlere tanıtarak bu yöntem için yeterli bir eğitim seti olup olmadığını aktaracağız.

Öncelikle Blog Yaz Para Kazan ismiyle piyasaya sunulan bu eğitim setini , bloglardan yazı yazarak kazanç elde etmek isteyen okurlarımıza kesinlikle tavsiye etmediğimizi belirtmek istiyorum.Sebebi ise ufak bir araştırma yaparak ve ürünün satış sayfasını inceleyerek ayrıca tecrübelerimide bu incelemelerime katarak yetersiz olduğunu düşündüğüm içindir.

Herhangibir konuda eğitim seti yazabilmek ve bunun satışını yapabilmek için öncelikle eğitim setinde aktaracağınız konuda tamamen profesyonel olmanız ve gerçek anlamda ciddi kazançlar elde etmeniz gerekir.Eğitim seti yazacak düzeyde konuya hakim ve profesyonel olduğunuzu satışını yaptığınız ürüne ve satış sitesinede yansıtmalısınız.Bahsi geçen eğitim setinin satış sayfasına girdiğimizde ücretsiz bir blogla karşılaşıyoruz.Ayrıca sadece ürün için hazırlanmak yerine güncel konularıda yazıp çizen sattığı ve kazandırdığını iddaa ettiği ürün içinde ücretsiz blogunda sadece 1 sayda ayırabilen bir yazar.Ürünü daha önce kim almış , kim kullanmış , kullandıysa kullanıcı yorumları nerede belli olmayan saçma sapan bir site.Üründen kazandırdığını iddaa ediyor fakat herhangibir kazanç ekranıda yok. vs. vs..

blog yaz para kazan

Ürün sahibiyle aynı fikirde olduğum tek konu blogların kullanıcılara ciddi kazançlar getirebilecek potansiyelde olduklarıdır.Bir blog açarak ve sürekli bloğunuzla ilgilenerek Google reklamları, satış ortaklığı ve daha birçok kazanç yöntemini kullanarak blog üzerinden ciddi paralar kazanabilirsiniz.Fakat bu kazançları elde edebilmeniz için ücretsiz bloglar yerine ücretli, alan adı .com, .net vb. olan , görünüşü profesyonel ve ziyaretçilerinizi bloğunuzda zaman geçirmeye yöneltebilecek detaylarıda bilmeniz gerekir.Bu detayların yanında kazanç yöntemlerini blogunuzda nasıl uygulayacaksınız, hangi reklamları bloğun neresinde yayınlayacaksınız ve konuları neye göre belirleyeceksiniz vb. konulara da hakim olmanız gerekiyor.

Blog yazarak para kazanma yöntemi ile internetten para kazanmayı düşünen okurlarımıza “blog yaz para kazan” eğitim setini kesinlikle tavsiye etmiyorum.Detaylı ve profesyonel bir eğitim seti ile başlamanızı ve profesyonel adımlar atarak kısa sürede kazanç elde etmenize olanak tanıyaca eğitim setleri seçmenizi tavsiye ediyorum.

Yazıtör Starter 

 

Yazı yazarak para kazanabileceğinizi söyleyen ve kazandırdığını idda eden , kazanç ekranlarını ve kullanıcı yorumlarını ziyaretçileri ile paylaşan bir eğitim setini tercih etmeniz kısa sürede başarıya ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Yazıtör Starter Eğitim Seti hakkında yazdığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın