Borsada Risksiz Kazanç Teknikleri

0
1716

Borsada kazanç , risksiz diyebileceğimiz türden olmasada , riski en aza indirgeyebileceğiniz ve daha iyi yöntemlerle yüksek kazançları minimum risklerle elde edebileceğiniz yöntemler mevcut.

Borsada Risksiz Kazanç

Öncelikle “Borsada Risksiz Kazanç”  olsun istiyorum diyen kullanıcıların iyi bir risk analiz sistemi oluşturmaları gerekiyor.

Bu risk analiz sistemini oluşturabilmeniz için sizlerle bazı ipuçlarını paylaşıyoruz;

  • Kesinlikle senetlerle kısa al-sat riskine girmeyin.Bu analizleri yerinde uygulayın mutlaka kazanacaksınız.
  • Mutlaka sabırlı olun ve aldığınız senetler düşüyor diye hemen senetleri satmayı düşünmeyin.Burada önemli olan beklemektir.
  • Eğer borsada tecrübeniz yoksa mutlaka küçük yatırımlarla bu işe başlayın.
  • Kendi fikirleriniz ile başkalarının fikirlerini mutlaka birbirinden ayırın.Kendi kararlarınızı verdikten sonra başkalarının kararlarının sizi etkilemesine asla izin vermeyin.
  • Fiyat hareketleri ile birlikte mutlaka işlem miktarlarınıda izleyin.Fiyat ile işlem miktarlarının birlikte artması alış sinyalidir.
  • Trend dönüşlerini kollayın.Bazı spekülatörler , alım/satım kararlarını oluştururken dikkatlerini bu noktaya toplarlar.
  • Kararlarınızı önceden belirleyin.Borsada uzun vadeli yatırım mı yapmak istiyorsunuz yoksa kısa vadeli alım-satım mı , öncelikle buna karar vererek işlem yapmaya başlayın.

Yukarıdaki önemli ipuçları gibi borsada riskinizi enaza indirecek ve daha fazla analiz sistemi ile hangi yöntemlerle hangi hisselere ve senetlere yatırım yapabileceğinizi gösterebilen Borsa Analiz Bilgileri‘ne de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Borsa Analiz Bilgileri ve Teknikleri sisteminde , analiz yöntemlerinin yanında borsada kazanç fırsatı yakalayabileceğiniz , bugüne kadar en çok kazandıran teknikleride öğrenebilir , borsada uygulamaya geçerek risksiz ve yüksek kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Borsa Analiz ve Teknikleri Eğitimi İçin Tıklayın

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın