Christian Lay – Kadınlara Özel İş Fırsatı

0
1107

İş fırsatı sunan , Türkiye’ye yeni gelmiş , yada yeni kurulan firmaları sizlere tanıtmaya ve kazançlarınıza fayda sağlamaya devam ediyoruz.Christian Lay firmasıda Türkiye pazarına yeni dahil olan ispanyol aksesuar firmasıdır.Yaklaşık 20.000 kadın girişimciye iş olanağı tanıyan bu firma ile kazançlı bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

christian lay

İspanya’da 3 fabrikada üretim yapan firma , 22 ülkede de satış faaliyeti gösteriyor.Ayrıca firmanın 180 binin üzerinde distribitörü bulunuyor.Türkiye’de takı ve saat satışını katalog üzerinden yapan tek firma olma ünvanını elinde bulunduran Christian Lay firması bunun dışında yakında kozmetik, ayakkabı ve tekstil ürünlerinide katalog üzerinden satışa sunacağını açıkladı.

İş Fırsatı İçin Aranan Özellikler Nelerdir?

Türkiye’de satış faaliyetine Mayıs ayında başlayan firma yoğun taleple karşılaştığını belirterek , kendileriyle çalışacak kişilerde aradıkları özellikleri şöyle sıralıyor ; Sıcak satış tecrübesi , Geniş Portfoy’e sahip olmak, ürün bilgisi, markaya hakimiyeti.

Ricardo Leal tarafından küçük bir saat dükkânında başlayan Cristian Lay’in öyküsü bugün 22 ülkeye ulaştı. 1981′de İspanya’da kurulan Cristian Lay, özellikle mücevher tasarım ve üretimi konusunda uzmanlaştı. Firma mücevher, bijuteri, kozmetik ürünleri ve saat de dahil olmak üzere müşterilerine her yıl 10 bin fazla ürün sunuyor. Avrupa’nın en büyük takı üretim fabrikasına sahip olan şirketin aynı zamanda iki adet kozmetik fabrikası da bulunuyor. Firmanın yıllık kârı 180 milyon euroyu aşıyor.Size de iyi bir iş fırsatı sunan bu marka ile çalışabilmeniz için iletişime geçmeniz yeterli.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın