Çiçek Sepeti Satış Ortaklığı ile Para Kazanılırmı?

Çiçek Sepeti Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Kazanmak

0
2765

Çiçek sepeti satış ortaklığı , bahsettiğimiz diğer satış ortaklığı ile çalışan firmalar gibi yönlendirdiğiniz ve alışveriş yapan her müşteriden komisyon almanıza olanak tanıyan bir sistemdir.

Çiçek Sepeti Satış Ortaklığı ile Para Kazanılırmı?

Bu soruyu sormamdaki amaç , sadece Türkiye’nin belirli bölgelerine çiçek siparişi alan online bir firmanın yıllık başarısından bahsederek internetin nekadar güçlü ve kazançlı bir pazar olduğu konusunda sizlere bilgi vermektir.

Amazon ve HummingBird Ventures ortaklıklarına sahip Çiçek Sepeti, 2012’de 2.6 milyon sipariş almış. Çiçek Sepeti’nin çalışan sayısı 200′e ulaşırken, iş ortağı çiçekçi sayısı 300′ü geçmiş. Bu çiçekçilerin çalışanlarını hesaba katacak olursak Çiçek Sepeti’nin hizmet ağına 1500 kişi daha eklenmiş oluyor.

Ciceksepeti.com olarak 2001 yılında kurulan ve 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren girişim bu yıl 100 kamyonu doldurup taşıracak kadar çiçek göndermiş. Sipariş teslimi için de tam 3 milyon kilometre yol yapmış.

çiçek sepeti satış ortaklığı ile para kazanmak

İnternetin Ticaret Üzerindeki İnanılmaz Etkisi ; Bir girişimci ciceksepeti.com adında bir sistem kuruyor.Bu sisteme her geçen gün çiçekçilik ile uğraşan ortakları dahil ediyor ve bu sayede internet üzerinden en kısa sürede istenilen bölgeye sipariş gönderilebiliyor.Ayrıca satış ortaklığı sistemi ile çalışmaya başlayan firmadan hem çiçekçiler, hem firma sahibi hemde satış ortakları gelir elde edebiliyor.

Aynı soruyu tekrar soruyorum…Bir yıl içerisinde 2,6 milyon çiçek  siparişi veren bir firmadan sizce satış ortaklığı ile para kazanılabilirmi?

Ciceksepeti.com’a Nasıl Satış Ortağı Olunur ? 

Çiçek sepeti satış ortaklığı ile çalışan yüzlerce firmadan sadece bir tanesidir.Öncelikle Satış Ortaklığı ile para kazanma isteğinizi göz önünde bulundurarak hem Çiçek Sepeti hemde diğer satış ortaklığından para kazandıran yüzlerce firmayı tavsiyede bulunan ve nasıl para kazanacağınızı uygulamalı olarak adım adım gösteren Goomass Platformu‘na üye olmanızı tavsiye ediyorum.Ayrıca satış ortaklığı konusunda en iyi hangi yöntemleri uygulayarak kısa sürede kazanç elde edebileceğinizi gösteren bu platform ile hem Çiçek Sepeti hemde diğer kazanç getirisi olan firmalardan düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Goomass Üyelik ve Eğitim Seti İçin Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın