Clickbank Para Kazanma Yöntemleri Eğitimi

2
1249

Clickbank , Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) sistemini avrupada bir çok ülkede elinde bulunduran, içerisindeki binlerce digital ürünle satış ortakları ve ürün sahiplerine para kazandıran en iyi satış ortaklığı platformudur.Clickbank üzerinden kazanç elde edebilmeniz için bir ürüne satış ortağı olmadan önce uygulamanız gereken bazı teknikler vardır.Bu tekniklerle birlikte ürüne reklam verdiğinizde Clickbank üzerinden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Google Kazançları Eğitim Seti
Google Kazançları Eğitim Seti

Bildiğiniz gibi Clickbank , İngilizce bir platformdur.Eğer ingilizceniz yeterli düzeyde değilse ve uygulamanız gereken teknikleri tam anlamıyla bilmiyorsanız profesyonel bir destek almadan Clickbank üzerinden para kazanmanız oldukça zordur.Google Kazançları Eğitim Seti, Musa Erdoğmuş’un hazırladığı ve 2009 yılından günümüze kadar satış ortaklığı sistemleri, özellikle Clickbank üzerinden kazanç elde etmenizi sağlayan yöntemlerin anlatıldığı profesyonel bir kaynaktır.

Musa Erdoğmuş , Xticaret sistemininde kurucusudur ve satış ortaklığı alanında Türkiye’de bu işi profesyonel olarak yapanlar arasında 1. sıradadır diyebiliriz.Kendi tecrübeleri ve tekniklerini paylaştığı Google Kazançları ile Clickbank ve diğer satış ortaklığı ağları ile kısa sürede kazanç elde etmeyi öğrenebilirsiniz.

Google Kazançları ile Satış ortaklığı sisteminin temel bilgilerini , Clickbank üzerinden satan ürün bulmak tekniklerini, Google Adwords sistemi ile ücretsiz reklam verme yöntemlerini, kısa sürede kazanç getirecek ürün satışı yöntemlerini ve satış ortaklığı konusunda aklınıza gelebilecek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Google Kazançları Sistemini İncelemek İçin Buraya Tıklayın

 

Aşağıda Musa Erdoğmuş’un Clickbank üzerinden yapmış olduğu kazançlarına örnek bir ekran görüntüsünü sizlerle paylaşıyoruz.Sizlerde Google Kazançları içerisindeki bilgilerle kısa sürede bu kazançlara ulaşabilirsiniz.

Google Kazançları Kazanç Ekranı
Google Kazançları Kazanç Ekranı

 

2 YORUMLAR

  1. acaba bu musa erdoğmuşun profil bilgilerindeki rakamlar kaç adet clickbank ürününden gelen kazançlar,ve bu clickbank ürünleri için kaç adet blog paravan site vs oluşturulmuştur.ve ne kadar zaman sonunda geri dönüş olmuştur,1-2 adet üründen günde o kadar para kazanılması bana zor gibi geliyor,seti alan arkadaşlar hemen beklenti içersine giriyor,ama fazla beklenti içine girmesinler,çok zaman ayırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekir,ayrıca adwordstende reklam vermeyi unutsunlar,

    • Merhabalar Cem Bey

      Tabiki Musa Erdoğmuş yada bu işe başlayarak emek veren satış ortakları ilk ürün tanıtımlarında günlük yüzlerce liralık kazanç elde edemiyor.Bu iş özveri ve günlük ilgi gerektiren bir iş.Eğer satış ortaklığı sistemi ile ilgili doğru kaynakları kullanarak , günlük iş planı yaparak çalışılıyorsa bu çalışmalar kazançları ilerleyen her gün içerisinde arttırabilir.Bu sistemin para kazandırdığı kesin..Nekadar kazandırdığı ise işle ilgilenen kişiye ve kişinin işe olan ilgisine göre değişir.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın