Clickbank Üyelik ve Para Kazanma Teknikleri

0
1183

Clickbank , Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) ağını dünya çapında tanıtan ve avrupada digital ürün pazarını  elinde bulunduran bir platformdur.Clickbank üzerinde digital(bilgisayara indirilebilen) binlerce  e-book , program, oyun, dil eğitimi ve daha bir çok kategoride ürün bulunmaktadır.

Clickbank’in Satış Ortaklığı Sisteminde Önemi ;

Clickbank’in dünya üzerinde Satış Ortaklığı konusunda bir numara olduğunu söylememiz yanlış olmaz.Önemine gelince de aşağıda paylaştığımız resimde ok işareti ile gösterdiğimiz sayaç kısmı , Clickbank üzerinden yapılan alışveriş rakamının toplamını dolar üzerinden göstermektedir.Sayaca gözatarak önemini anlayabilirsiniz.

Clickbank Üyelik ve Para Kazanma Teknikleri
Clickbank Üyelik ve Para Kazanma Teknikleri

Clickbank Üyelik ;

 Üye olma işlemini clickbank.com adresine girerek ve üyelik formunu doldurarak ücretsiz tamamlayabilirsiniz.Fakat şunu söylemeliyim ki, eğer ingilizceniz başlangıç düzeyinde ise yada bilmiyorsanız bu sistemden para kazanabilmeniz için mutlaka bir desteğe ihtiyacınız var demektir.

Clickbank’in önemini ve platform üzerinden dönen para miktarını yukarıda sizlerle paylaştım.Böyle büyük bir paranın döndüğü satış ortaklığı platformundan internet üzerinde anlatılan basit bir kaç adımla para kazanabileceğinizi düşünüyorsanız , yanılıyorsunuz.Kazancı fazla olan bir platform olduğu gibi rekabetide fazla olan bir platformdur.

Clickbank Üzerinden Para Kazanabilmek İçin Neye İhtiyacımız Var ?

Türkiye’de Clickbank üzerinden  iyi derecede para kazanabilen satış ortakları var.Bu satış ortaklarından sistemi iyi derecede bilen ve bu konuda profesyonelleşmiş olanlardan bazıları kazanç sağladığı teknikleri ,  para kazanmak isteyen kişiler için hazırladıkları eğitim setlerinde paylaşmaktadırlar.Tavsiyem bu eğitim setlerinden faydalanarak kazanç çalışmalarına başlamanızdır.Eğitim setleri arasından Clickbank ve diğer satış ortaklığı platformları konusunda en başarılı ve profesyonel olanı ise Goomass Eğitim Seti‘dir.

Goomass Eğitim Seti‘nin yazarlarının Clickbank üzerinden sağladıkları kazançların ekran görüntülerini aşağıda sizlerle paylaşıyorum.Bu kazançların taktiklerini ve bu taktiklerin nasıl uygulanacağını adım adım Goomass Eğitim Seti ile öğrenebilir ve kısa sürede yapacağınız ürün reklam çalışmaları ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Clickbank Kazanç Ekranı
Clickbank Para Kazanmak

Yukarıda Goomass Eğitim Seti yazarlarından Cüneyt Seçkin Aykaç’ın kazanç ekranını ve Clickbank’ten gönderilen ödeme çekini görebilirsiniz.Clickbank rekabeti çok fakat doğru yöntemler kullanıldığında getiriside yüksek bir platformdur.

Goomass Eğitim Seti ile sadece Clickbank üzerinden değil Amazon,Xticaret,Zanox ve daha bir çok Türk ve yabancı satış ortaklığı platformlarından para kazanabileceğiniz yöntemleride öğrenebilirsiniz.Eğer ciddi anlamda satış ortaklığından para kazanmak istiyorsanız mutlaka Goomass Eğitim Seti‘nde anlatılan bilgileri gözden geçirmelisiniz.

Goomass Eğitim Seti’ni İndirmek İçin Tıkla

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın