Cokindirim.com Satış Ortaklığından Para Kazan

0
673

Satış ortaklığından para kazan sistemi ile çalışan firmaları tanıtmaya ve sizlere daha çok kazanç fırsatı sunmaya devam ediyoruz.Cokindirim.com bir e-ticaret sitesidir ve bu firmada satış ortaklığı sistemi ile çalışmaktadır.İlgi çekici ürünlerin kısa süreli kampanyalarla satışa sunulduğu bir alışveriş sitesidir.Ayrıca ürünlerin ilgi çekici ve kampanyalı olmasıda satış hızını arttırabilecek etkenlerdir.Eğer satış ortaklığı sistemi ile para kazanıyor yada kazanmak istiyorsanız cokindirim.com ortaklık programına da göz atabilirsiniz.

cokindirim.com satış ortaklığı ile para kazanma

Cokindirim.com adresinden ortaklık programına katıldığınızda size verilen ortaklık linki ile yönlendirdiğiniz her alışverişten %5 oranında komisyon kazanırsınız.Size özel verilen satış ortaklığı ile yönlendirdiğiniz ziyaretçilerden ve alışverişlerinden kazandığınız komisyonlar 50 TL ‘ye ulaştığında kazancınız hesabınıza aktarılır.

Cokindirim.com Ortaklık Programından Öne Çıkanlar;

  • Sizin ortaklık linkiniz üzerinden yönlendirilen ziyaretçiler o an alışveriş yapmasalar dahi , 1 ay içerisinde alışveriş yaparlarsa yine sizin komisyonunuza eklenir.
  • Google Adwords gibi reklam ağları üzerinden kendi satış ortaklığı linkiniz ile reklam yayınlayabilirsiniz.
  • Kazandığınız komisyonlar ile cokindirim.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer tüm detaylar ve üyelik için cokindirim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Satış ortaklığı konusunda detaylı bilgi almak için tavsiye ettiğimiz satış ortaklığı eğitimi sunan Goomass Eğitim Kiti‘ne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın