Darty Satış Ortaklığı İle Para Kazan

0
873

Darty Satış Ortaklığı İle Para KazanDarty satış ortaklığı ile para kazan mak isteyen kullanıcılara öncelikle Darty markasından daha sonrasında nasıl satış ortağı olarak para kazanabileceklerinden bahsetmek istiyorum.

Darty markası İngiltere menşeli Kesa Electricals plc şirketler grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki perakende zincir mağazalar şirketidir. Kesa Grubu değişik markaları ile Avrupanın 8 ülkesine, DARTY markası ile ise Fransa, İtalya, İspanya ve Lüksemburg da müşterilerine hizmet vermektedir. DARTY, Aralık 2006da ilk mağazasını İstanbul Profilo Alışveriş Merkezi karşısında açarak Türkiye de faaliyetlerine başlamıştır. Darty nin hedefi, ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi ve hizmetin en iyisi felsefesi ile Türkiyenin en güvenilir beyaz eşya ve elektronik perakende mağazalar zinciri olmaktır.

Darty Markasının Satış Ortağı Nasıl Olurum?

Darty , satış ortaklığı ile çalışan yüzlerce firmadan sadece bir tanesidir.Öncelikle Satış Ortaklığı ile para kazanma isteğinizi göz önünde bulundurarak hem Darty hemde diğer satış ortaklığından para kazandıran yüzlerce firmayı tavsiyede bulunan ve nasıl para kazanacağınızı uygulamalı olarak adım adım gösteren Goomass Platformu’na üye olmanızı tavsiye ediyorum.Ayrıca satış ortaklığı konusunda en iyi yöntemleri bu platform ile kısa sürede öğrenebilir ve tüm satış ortaklığı sistemlerinde uygulamaya geçerek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Goomass Eğitim Platformu’na Üye Olmak ve Eğitim Setini İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Bunun dışında satış ortaklığı konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu düşünen ve Darty ile para kazanmak isteyen Satış Ortakları için Zanox Platformu’na üye olarak  kazanç elde etmeye başlayabileceklerini söyleyebilirim.Zanox bir ortaklık platformudur.Üyelik ücretsizdir.(Üyelik İçin Tıkla) Fakat satış ortaklığı ile ilgili bilgi ve tecrübeye sahip olmayanlar için bu gibi platformlara üye olduklarında kazanç elde edebileceklerini söylememiz yanlış olur.Mutlaka satış ortaklığı ile ilgili Goomass gibi tavsiyelerden başlangıç olarak faydalanmaları ve sonrasında bu gibi platformlara üye olmaları gerektiğini hatırlatmak isterim.

Satış Ortaklığı Platformlarının Aradıkları Şartlar Neler ?

Bir platforma , satış ortaklığı sistemi ile çalışmak için giren bir firma , o platformdan başarı bekler, bunun için para öder.Platformda üyelerinden yani satış ortaklarından bir başarı bekler ve bu yüzden işi bilen profesyonel satış ortakları ile çalışmak ister.Bu sebeple üye olmak isteyen satış ortaklarında dikkat ettiği bazı hususlar vardır.

Kendinize Ait Bir Websiteniz Varmı? İşi Nereden Yürüteceksiniz?

Satış ortaklığına üye olmakla yetmiyor, o işi yürütmenizde gerekiyor.Peki işi  yürütmek için kendinize ait bir websitesimi kullanacaksınız yoksa sadece ücretli, ücretsiz reklamlarlamı para kazanmaya çalışacaksınız.Her satış ortaklığı sisteminin dikkat ettiği ilk konu budur.Kendinize ait bir websiteniz var ise , satış ortaklığı şirketleri bu işi yapabileceğinizi kabul eder.

Satış Ortaklığı Konusunda Nekadar Bilgilisiniz?

Satış ortaklığı platformlarına genelde üyelik ücretsizdir.(Xticaret Hariç) Fakat platformların başarı elde edebilmeleri için çalışan ve başarılı olan satış ortaklarına ihtiyaçları vardır.İşi bilen satış ortakları ile çalışarak , hem firmanın, hemde satış ortaklarının memnun olmasını isterler.

Satış Ortaklığı İşine Başlamak İçin İlk Adım!

Darty veya başka bir marka..Eğer bu işte profesyonel değilseniz bir desteğe ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekir.Bu işi tek başıma yaparım , kazanırım diye işin içine atlarsanız (Genelde Böyle Yapılır) para kazanma vaadi ile hayal kurduğunuz düşünceleriniz, belli bir süre sonra bu işin para kazandırmadığına, başarılı olamadığına yada faso fiso olduğuna dair düşüncelerle yer değiştirir.Bu yüzden destek almanız gerekiyorsa , iyi bir destekle başlayarak önce konu üzerinde hakim olmalısınız.Sonrasında ilk adımı atmanız , para kazanmanız oldukça kolaylaşır.Ayrıca alacağınız profesyonel destek ile kendinize ait bir websitesi açmayıda öğrenerek işlerinizi dahada kolaylaştırabilirsiniz.

İlk Adımı Atmak İsteyen Kullanıcılar İçin , Profesyonel Destek Goomass’ı Tavsiye Ediyoruz. (Goomass İçin Tıkla)

Zanox, Adtriplex, Xticaret ve diğer platformlar..Darty, Markafoni, Hemen Kiralık ve diğer markalar.Tüm bu kazanç sistemlerinden nasıl gelir elde edebileceğinizi Goomass Eğitim Kiti’nde bulabilirsiniz.Ayrıca bir websitesi nasıl açılır, kurulur, hazır hale getirilir, ürünler nasıl pazarlanır, tüm bu bilgileride yine Goomass ile eksiksiz öğrenebilirsiniz.

Not:Eğer satış ortaklığı kazandırmayan bir sistem olsaydı, bukadar satış ortaklığı platformu açılmaz, Türkiye’nin sayılı markalarıda bu sisteme dahil olmazdı.Para kazanamadığını düşünenler yukarıdaki bahsettiğim desteği almadan, konuya hakim olmadan , işin içine balıklama atlayan kişilerdir!

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın