E-Ticaret Firmalarına Satış Ortağı Olun Para Kazanın!

0
1385

E-ticaret firmaları , internet üzerinde e-ticaret sisteminin popüler hale gelmesi ve her geçen gün yeni e-ticaret mağazalarının açılması ile yoğun bir rekabetin içerisine girdiler.Bu rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyen birçok e-ticaret firması satış ortakları ile birlikte çalışma kararı aldı.

e-ticaret satış ortaklığı

Avrupada yıllardır kazanç getiren online mesleklerden biri olan satış ortaklığı , Türkiye’de 2012 yılına kadar sadece digital ürünlerin pazarlandığı bir sistemdi.Fakat E-ticaret firmalarının satış ortaklığı sistemi ile çalışması, satış ortaklarının kazanç kapılarını çoğaltmasıyla birlikte, ürün sahipleri ve firma sahiplerinin satış ortakları ile birlikte çalışabilecekleri platformlarda artış gösterdi.

E-Ticaret firmalarına bir çok satış ortaklığı platformlarından başvuruda bulunarak kazanç elde edebiliyorsunuz.Satış ortaklığınızın onaylandığı firmalardan üye başı kazanç ve satış başı kazanç fırsatlarından yararlanarak para kazanmanız mümkün hale geliyor.

Satış ortakları , tanıtımını yapmak istediği firmaya satış ortaklığı platformu üzerinden başvuruda bulunurlar.Başvuruları onaylandıktan sonra firmanın tanıtımını ve reklamını yapabilmeleri için satış ortağına özel link oluşturulur.Bu satış ortaklığı linki ile firmanın tanıtımını ve reklamını yapan satış ortağı , yönlendirdiği her ziyaretçinin üyelik ve satışlarından komisyon alma hakkına sahip olur.

Satış Ortağı Olarak Kazanç Elde Edebileceğiniz E-Ticaret Firmalarından En İyileri Şunlardır;

Trendyol Satış Ortaklığı ; Yönlendirdiğiniz üyeliklerden 2 TL , yönlendirdiğiniz her satış için 11,5 TL kazanç elde edersiniz.Trendyol satış ortağı olabilmeniz için Zanox Satış Ortaklığı ağına üye olmanız gerekmektedir.Zanox Ücretsiz Üyelik İçin Buraya Tıklayın.

Hepsiburada ; Sadece alışveriş başına komisyon veren bir firmadır.Yönlendirdiğiniz ziyaretçilerin yapacakları alışverişlerden %1 ile %10 arasında kazanç elde edebilirsiniz.Zanox satış ortaklığı ile çalışmaktadır.

Outletim ;

Outlet ürünlerin satıldığı sanal mağazaya yönlendirdiğiniz her alışverişten %30 komisyon kazanma şansına sahip olursunuz.Zanox Ağı ile Çalışmaktadır.

Zizigo ;

Satış başına %10 komisyon kazanabileceğiniz bir alışveriş mağazasıdır.Zanox ağı ile çalışmaktadır.

e-bebek ;

Bebek eşya ve aksesuarlarının satıldığı sanal mağazadan yönlendirdiğiniz her üye için 1 TL , yapacakları alışverişlerden ise %4 ‘e varan komisyon kazanabilirsiniz.Adtriplex ağı ile çalışmaktadır.

Zoopaa ;

Deri ve Çanta üzerinde satış yapan online mağazadan üyelik başına 1 TL , yapılan alışverişlerden %10 kazanma şansınız var.ReklamAction satış ortaklığı ağı ile çalışmaktadır.

Yukarıdaki E-ticaret firmaları satış ortaklığı ile kazanç elde edebileceğiniz online mağazalardan sadece bir kaçı.Fakat satış ortaklığı sistemi hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz , bu platformlara üye olmadan ve satış ortaklığı sistemine başlamadan önce Goomass Eğitim Seti‘ne gözatmanızda fayda var.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın