E-Ticaret Sitesi Kuran Firmalar

0
807

E-Ticaret Sitesi işi ile uğraşıyor ve hali hazırda bir mağaza sahibi iseniz E-ticaret sitesi kuran firmalar ile online ticaret sistemine de girişimde bulunmanın vakti geldiğini söyleyebiliriz.İnternet üzerinden alışverişin her geçen gün dahada yoğunlaştığı ve yaygınlaştığı bu dönemde , hem işinizi geliştirmek , hemde cirolarınızı katlamak açısından bir e-ticaret sitesi kurmanız firmanız ve geliriniz açısından oldukça faydalı bir girişim olabilir.

hazir-eticaret-siteleri

Eğer böyle bir girişimde bulunmak istiyorsanız, Türkiye’de bu işi oldukça iyi yapan firmalar olduğunu söyleyebiliriz.Tabi e-ticaret işinin farklı maliyeti olduğunuda söylemek gerek.Kuracağınız e-ticaret sitesinin de maliyeti özelliklerine ve isteğinize göre 150 TL ile 5000 TL arasında değişim gösterir.Hemen hemen tüm paketlerde kolay şekilde ürün fotoğrafını ve özelliklerini girme, kredi kartıyla ödeme modülü, kargo modülü gibi özellikler bulunuyor. Yeri gelmişken şunu belirtmekte fayda var; piyasada oldukça fazla “genel amaçlı” alışveriş sitesi var. O nedenle belli bir alana veya ürün gamına yönelik e-ticaret yapmak daha hızlı ön plana çıkmanızı sağlayabilir.

Paratez.com olarak e-ticaret sitesi kuracak okurlarımıza E-ticaret Kiti sitesini incelemelerini tavsiye ediyoruz.Bu sistemin özelliği ise sizin satabileceğiniz ürünlerin dışında E-ticaret Kiti firmasınında satışa sunduğu ürünleri satabilme ve her üründen kar alabilme imkanınızın olması.Bu sayede hem kendi ürünlerinizi online olarak satışa sunabileceğiniz bir e-ticaret siteniz olacak , hem de firmanın bir çok kategoride satışa sunduğu ürünleri de satarak para kazanabileceksiniz.

E-Ticaret Kiti ,

size özel e-ticaret sitenizi 24 saat içerisinde satışa hazır hale sunarak teslim edebilen bir sistem.Detaylı bilgi için ve demo sitelerini incelemek için Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın