Email Marketing ile Para Kazanmak!

0
817

Email Marketing ile Para KazanmakEmail Marketing ile para kazanmak ; Bir mail listesi ile müşteri potansiyeli oluşturmak istiyorsanız, yada bir ürününüzü en kısa sürede  kullanıcılara duyurmak istiyorsanız email marketing sistemi ile bunu çok kısa sürede yapabilmeniz mümkün.

İnternet pazarlamacılığının en önemli kollarından biri olan email marketing sistemi ile tanıtmak istediğiniz ürün veya hizmeti saniyeler içerisinde yüzler kullanıcıyla paylaşabiliyorsunuz.Bu sayede satmak istediğiniz ürün yada hizmete kolayca müşteri bulabiliyor ve kısa sürede kazanç elde edebiliyorsunuz.

Email Marketing İle Nasıl Para Kazanırıyor?

Genelde bu sistemden para kazanan yada kazançlarını arttırmak isteyen kullanıcılar internetten bir ürün satışı yapan yada fiziksel ürün satmak isteyen şahıslar ve şirketlerdir.Eğer sizinde fiziksel bir ürününüz var ve internetten satışını gerçekleştiriyorsanız email marketing yöntemi ile bu satışları hızlandırabilmeniz mümkün.Bunun yanında satış ortaklarının yani internetten ürünü olmayan fakat başkalarının ürününü satarak komisyon kazanan kişilerin en fazla kullanıdığı sistemdir.Yeni bir ürün çıktığında geri dönüşü ve satış hızı en fazla olan sistem email marketing’tir.

Ayrıca Email Marketing sisteminde gönderdiğiniz mesaj kampanyalarının kaçının kullanıcılara ulaştığını , geri dönüş oranını ve başarı oranını takip edebilmenizde birdahaki yapacağınız çalışmada, hatalarınızı bulmaya yardımcı oluyor.Bu sayede bir sonraki kampanya kapsamında geri dönüş oranınızı çoğaltmak için daha iyi çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Email marketing ile para kazanabilmeniz için iki seçeneğiniz var.Birincisi bir mail listesine sahip olmanız gerekmektedir.İkincisi ise mail listesine sahip değilseniz bu işi sizin için yapan şirketlerden faydalanmanız gerekmektedir.

Bir mail çalışması oluşturduğunuzda bunu istediğiniz bölgede, istediğiniz kadar mail adresine ulaştırmanız için hizmet veren kuruluşlardan destek alabilirsiniz.Örneğin Xticaret’in yeni sunduğu bir sistem Xpostacı ile kısa bir sürede milyonlara ulaşabilmeniz mümkün.

Xpostacı sisteminde 1 milyon ile 4 milyon mail arası paketlerden faydalanabiliyorsunuz.Yani hazırladığınız mail programını saniyeler içerisinde milyonlara gönderebiliyor bununla ilgili raporlarıda kısa süre içerisinde alabiliyorsunuz.Ayrıca gönderilen mailler gereksiz postaya düşmediğinden direk kullanıcıya güvenli bir şekilde ulaşabiliyor.

Xpostacı Paketlerine Gözatmak İçin Tıklayın

Kendi listemi oluşturmak istiyorum diyen okurlarımız  içinde Aweber Mail sistemini tavsiye ediyoruz fakat bunun için bir websitenizin olması gerekiyor ve aweber’e kayıt olarak bir web formu oluşturmanız, bu webformunu da sitenize yerleştirmeniz gerekiyor.Sitenizde webforma kayıt olan kullanıcılar otomatik olarak listenize alınıyor ve daha sonrasında uygulayacağınız kampanyaları kullanıcılarla aweber aracılığı ile paylaşabiliyorsunuz.

Aweber Üyelik İçin Buradaki Yazımıza Gözatabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın