Ev Temizliği Yaparak Para Kazanmak

0
585

Konu para kazanmak olduğunda sektör ve kazanç fırsatları uçsuz bucaksız olarak karşımıza çıkyor.Ev temizliği yaparak para kazanmak da bu kazanç fırsatlarından sadece biri.Tabi ev temizliği ile para kazanmak isteyen ve bu işi yapanlar genelde ev hanımlarıdır.Günün belirli boş saatlerinde farklı temizlik işlerinde çalışarak kendilerine ekstra gelir sağlayabilirler.

ev-temizligi-yaparak-para-kazanmak

Bu işi yapmak isteyenler fazla uğraş gerektirmeden müşteri bulabilirler.Çevrenize haber yayarak veya çeşitli temizlik kuruluşları ile anlaşmalı olarak bu işe başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.Ayrıca bir evi temizliğe gittiğinizde o evin sahibini referans alarak daha hızlı ve çabuk müşteri kitlesi oluşturabilme şansınızda olur.

Ev temizliği yaparak para kazanmak dediğimizde aslında birçoğumuzun yüzünü ekşittiğini görebiliriz.Fakat bu işin nekadar kazançlı bir iş olduğunu size ufak bir örnekle aktarabiliriz.Örneğin bir evin standart bir temizliği için alacağınız ücret 100 TL ‘dır.Ekstra temizlik yapıldığı zaman ise bu fiyat artacaktır.Bir ev temizliği ortalama 4-5 saat sürecek şekilde hesaplarsak günde 2 ad. ev temizleme şansınız vardır.Bu tempoda çalışmada kazanç olarak aylık 5000 TL civarındadır.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın