Evden Etiket İşi Yaparak Para Kazanmak

34
2914

Evden etiket işi yaparak para kazanmak , bir çok evden para kazandıran yöntem gibi basit ve karlı bir iştir.Bu işi yaparak da evinizden ek gelir sağlayabilmeniz mümkün.

Bildiğiniz gibi etiket ; bir ürünün kumaşını , cinsini, nerde üretildiğini ve yıkama talimatının gösterildiği kağıt, plastik yada bezden oluşan ufak parçalardır.Bu parçalar ürünler üretildikten sonra , ürünlerin genelde yaka kısımlarına yada alt kısımlarına iliştirilerek satışa sunulmaları sağlanır.

evdeetiketisi-300x225

Bu iş aslına bakıldığında karlı bir iş olarak da düşünülebilir.Örneğin 900 etiket basmak yaklaşık olarak 10 TL gibi bir kazanç getirmektedir.Rakam size çok gibi görünsede bir etiketin saniyeler içerisinde iliştirildiğini söyleyebiliriz.Evden ek iş yapmak isteyenler için karlı işlerden biridir dememizin sebebi de budur.

Evden etiket işi yapmak için anlaştığınız firmalar , size gerekli tüm malzemeleri temin ediyorlar.İş bitiminde ise ödemelerinizi ister havale isterseniz de evden teslim ediyorlar.

İşe Nasıl Başlarım ; 

Yapmanız gereken tek şey bu yazıya yorum yaparak mail adresinizi bırakmanızdır.En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Evden daha farklı bir kazanç sistemi ile bilgisayar ve internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız buraya tıklayın

 

34 YORUMLAR

  1. Evden böyle bir kazanç sağlayabileceğimizi bilmiyordum bu çok güzel ve hanımlar için çok faydalı bir iş bence ek gelir her zaman güzel bir şey bunu sağladığınız için teşekkürler. Bende bu iş de varım sizden haber bekleyeceğim. 🙂

  2. Evden bu şekilde etiket yaparak para kazanmak hanımlar için çok güzel ve faydalı bir şey teşekkürler.Bende bu iş de varım sizden haber bekliyorum… 🙂

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın