Evden Para Kazandıracak İşler

0
1258

Evden Para KazanEvden günde birkaç saat yada part-time olarak çalışabileceğiniz bir gelir imkanı arıyorsanız , Evden para kazandıracak işler kategorisinde bir çok yöntemle karşılaşmanız mümkün.Biz bu yöntemlerden en popüler olan , ilk üç yöntemi sizlerle paylaşıyoruz.Eğer evden para kazanmak gibi bir düşünceniz varsa şayet , tavsiyemiz bu yöntemlerden birini uygulayarak işe başlamanız.

Evden Küçük Toptan Satış İşi ;

Bu türdeki evden yapılan işlerin avantajı, eğer iyi kazanç elde etmek istiyorsanız sınırlı sayıdaki bir müşteri kitlesi ve ürün çeşidi ile  bunu başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra standart perakendecilik işindeki gibi uzun saatler boyunca çalışmak zorunda olmazsınız. Örneğin küçük bir toptancıyı örnek vermek gerekirse, bu toptancı yurtdışından tek bir ürün getirmekte ve bunları kendi oturduğu şehrin dışında , başka bir şehirde depolamaktaydı. Bu deposu üzerinden de müşterilerine dağıtımını gerçekleştirmekteydi. Dolayısı ile tüm işini evinden cep telefonu ile tamamlıyordu ve haftada sadece 2 gün çalışarak yıllık $200,000 üzerinde kar elde ediyordu. Elbetteki günümüzde pek çok insan bu şekilde çalışıyor, malları ithal edip ebay vb. siteler üzerinden de satışını gerçekleştiriyor.Ayrıca kendinize ait bir e-ticaret sitesi açarak ta, buradan toptancılık işlemini gerçekleştirmenizde mümkün.E-ticaret sitesi açmak için ise şuradaki firmadan istediğiniz şablonda bir e-ticaret sitesi siparişi vermeniz yeterli.Fiyatlarıda oldukça uygun.

Bilgi Pazarlaması :

Bu iş son zamanlarda ev hanımları arasında son derece popüler hale geldi ve 2 numaraya kadar yükseldi. Sebebi ise, fazla zaman harcamadan, kısa bir kurulum ile sürekli bir kazanç elde etme imkanı sunmasıdır. Bilgi pazarlaması ile söylemek istediğimiz, başkalarına yardımcı olabilecek internet siteleri oluşturmaktır. Bir online kurs gibi ya da koçluk olarak bu işi yapabilirsiniz. Kişilere özel bilgiler ve ipuçları sağlamak işinizin tanımı olacaktır. Bu işlerin bir yolu da blog kurmak, bilgilerinizi okuyucularınız ile paylaşmak veya bir bilgi ürününü hatta bir programı onlara pazarlamaktır. Sitenize veya bloğunuza reklam verecek diğer firmalar ile de gelir elde etmeniz mümkün. Kendi bloğunuzdan 5 basamaklı rakamlara kadar gelir elde edebilirsiniz.Kendinize ait bir websitesi kurmak ise günümüz teknolojisinde , kodlama gerektirmeden , birkaç adımda yapabileceğiniz bir işlem.Buraya tıklayarak website kurma rehberinden de faydalanabilirsiniz.

Satış Ortaklığı :

Günümüzün internet üzerinden en çok kazandıran yöntemler arasında satış ortaklığı birinci sıradadır.İnternet üzerinde satılan ürünlerin , reklamını yaparak satış gerçekleştirmek ve her satıştan komisyon alma işine satış ortaklığı diyoruz.Satış ortaklığının Türkiye’de yaygınlaşması ve önem kazanması ile birlikte , bir çok Türk firmasıda internet üzerinde satış ortaklığı sistemi ile çalışmaya başlamıştır.Bu sayede satış ortaklığı internetten en çok kazandıran yöntemler arasında birinci sıradadır.

Satış Ortaklığı Konusunda Daha Fazla Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın