Evlere İş Veren Firmalar

0
1284

Evlere iş veren firmalar ile evinizden ek gelir elde edebilmeniz mümkün.Özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrencilere kısacası evinde veya bilgisayar başında çok vakit geçiren kişilere özel ekstra çalışabilecekleri firmaları bu yazımızda sizlere aktaracağız. Özellikle katalog üzerinden satış veya internetten satış yapabileceğiniz firmaları sizler için bir araya topladık.

evlere-ek-is-veren-firmalar

Silva Pazarlama ;

Bu şirket temizlik ürünleri, tekstil, kişisel bakım ve daha bir çok alanda ürün satışı bulunan , katalog üzerinden veya internet üzerinden para kazanmanızı sağlayan bir toptancı firmasıdır.www.silvapazarlama.com adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Jetnetworking A.Ş. ;

Evden Çalışarak Ekonomik Özgürlüğünü Eline Almak İsteyen Bayanlara Maaş + SSK + Sınırsız Şirket Hat + %40 Satış Karı + %15 Extra Satış Primi + Takım Öncülüğü ve %10′a Kadar Alt Ekip Satış Primi sunuyor.

Avon ;

Merkezi Newyork ‘ta olan , dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biridir.Türkiye’de de özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilen markadır.Çevrenizde Avon ile çalışan tanıdığınız birileri yoksa bu firma ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.www.avon.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Tupperware;

Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 24 il de 66 Distribütörümüz bulunmaktadır. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Xnetwork, Xticaret ;

Satış ortaklığı ve network marketing ile ilgili , doğrudan internet üzerinden satış ile para kazanabileceğiniz bir platform.Bahsettiğimiz diğer firmalara nazaran, fiziksel ürün haricinde çoğunlukla digital ürün ve üyeliklerin satışının yapıldığı bu platform ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Xticaret hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın