Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak

0
552

Gizli müşteri, özellikle mağazacılık ve perakendecilik alanında oldukça etkin denetleme yöntemlerinden biridir.Mağaza çalışanlarının tanımadığı bir yüz aracılığı ile mağazayı kontrol etme , denetleme işidir.Herhangibir markanın gizli müşterisi olarak bu sistemden ek gelir elde edebilmeniz mümkündür.

gizli müşteri olarak para kazanmak

Gizli müşteri olabilmek için firmalarla anlaşmalı araştırma firmalarına kayıt olmanız yeterlidir.Bulunduğunuz bölgede yer alan mağazalar, restoranlar vb. halka açık hizmet sektöründe araştırma firmanızın sizi yönlendirdiği markaların bölgenizde bulunan şubelerinde müşteri amaçlı ziyaret yaparak , uygulamanız gereken talimatlar karşılığında size ücret vermesidir.

Bir mağazaya müşteri olarak girmenizi ve ürünleri, personeli, kasayı , karşılama ve uğurlama kısmını denetlemenize ve bu denetim listesini rapor etmenize karşılık size bir ücret verirler.

Herkesin yapabileceği bir iştir ve boş zamanınızın birkaç saatini ayırarak ek kazanç elde edebileceğiniz bir yöntemdir.

Nasıl Gizli Müşteri Olunur?

Gizli müşteri olabilmeniz için bu işle ilgili danışmanlık firmalarına başvuruda bulunmanız yeterlidir.Google’a “Gizli Müşteri Olmak İstiyorum” yazdığınızda karşınıza çıkan danışmanlık firmalarına başvuru formu doldurarak size dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın