Goomass ile Zanox’tan Para Kazanma Yöntemleri

0
685

Goomass ile Zanox'tan Para Kazanma YöntemleriGoomass ile Zanox’tan Para Kazanma Yöntemleri ile  Zanox Affiliate ağından gelir elde edebilmeniz mümkün.Goomass ,Zanox platformunun içerisinde barındırılan kazanç yöntemlerini okurları ile paylaşarak , para kazanmaları konusunda profesyonel destek vermeye başladı.

Zanox bildiğiniz gibi içerisinde Affiliate Marketing yani Satış Ortaklığı sistemi ile çalışan firmaları , satış ortakları ile birleştiren bir platform.Bilgisi olmayan okurlarımız şuradaki zanox hakkında yazımızı inceleyebilirler.

Goomass Eğitim Seti

Okurlarına Zanox üzerinden hangi firmalarla çalışmaları ve nasıl reklam yapacakları konusunda eğitimler vermeye başladı.Bu eğitimlere katılan kullanıcılar Zanox ile para kazanma yöntemlerini uygulayarak internetten gelir elde edebiliyor.Zanox içerisinde birçok ünlü firma satış ortaklığı sistemi ile çalışmaya başladı.Aşağıda Goomass’ın önerdiği firmalardan bazılarını ve kazanç yöntemlerini görebilirsiniz.

OyuncaX;

Bir oyuncak sitesi olan Oyuncax getirdikleri her üyenin yaptığı alışverişten satış ortaklarına %10 kazanç sağlıyor.

Vipdükkan;

Private Shoppin (Özel Alışveriş) Sitesi olan Vip dükkan içerisinde birçok kategoride ürün barındıran bir mağaza.Bu siteye gönderdiğiniz her üyeden kayıt başı 1TL alıyorsunuz.Ayrıca satış başınada %11 komisyon veriyor.

Hemen Kiralık;

Online emlak bürosu olan hemen kiralıkta, günlük, aylık kiralık daireler, dükkanlar mevcut ve sizin gönderdiğiniz müşterilerden kiralama olduğunda %4 komisyon alıyorsunuz.Bu komisyon emlak işi için oldukça iyi.

Örnek verdiğimiz firmalarında dışında daha yüzlerce internet üzerinden ortak çalışabileceğiniz ve gelir elde edebileceğiniz firmalar mevcut.Daha fazla firma incelemek için buradan Goomass satış ortaklığı programlarına gözatabilirsiniz.

Bu firmalardan nasıl para kazanacağınızıda Goomass Eğitim Seti‘nde profesyonel bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.Ayrıca Goomass Eğitim Seti ücretsiz kursa katılarakta eğitim seti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Goomass Ücretsiz Kurs’a buradan katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın