Hemen Kiralık Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak!

0
890

Goomass Hemen Kiralık Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak!Hemen Kiralık Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak ; Hemen Kiralık, internet üzerinden günlük eşyalı ev kiralamak için geliştirilmiş bir online emlakçılık sistemidir.Bu sistemden satış ortaklığı ile para kazanabilirsiniz.

Hemen Kiralık; kısa süreli konaklamalar için uygun, günlük-haftalık-aylık kiralanabilen eşyalı daire, ev, residence, villalar için online rezervasyon yapılabilen bir pazar yeridir.

Hemen Kiralık kısa dönemli seyahat edenlere Dünya’nın dört bir yanından 7000’ den fazla farklı konaklama imkanı sunar. Aynı zamanda ev sahiplerine de kullanmadıkları mülklerine kolayca ziyaretçi bularak ek gelir elde etme şansı sağlar.

Kasım 2011’ de hayata geçirilen Hemen Kiralık, kısa sürede hem Türkiye’den hem de yurt dışından 7000’den fazla ilana ulaşmış, her gün yüzlerce kişiye kısa dönem kiralama hizmeti vermektedir.

Hemen Kiralık sistemi satış ortaklarınada gelir elde etmeleri için fırsat sunuyor.Satış ortaklarının gönderdikleri müşteriler Hemen Kiralık sitesi üzerinden kiralama yaptıklarında , satış ortaklarına komisyon ödeniyor.Bu sayede satış ortaklarıda Hemen Kiralık sistemi üzerinden kazanç elde edebiliyorlar.

Bu sistemin en güzel yanı günlük iş için veya seyahat amaçlı bir ülkeye yada bir şehire gitmek zorunda olan kişilerin otel sıkıntısı çekmeden buradan ev bulabilmeleridir.Buda satış ortaklarının satışını kolaylaştıran bir özelliktir.

Hemen Kiralık ‘tan Nekadar Kazanırım?

Hemen Kiralık sistemi satış ortaklarına satış başına % 4 komisyon ödemektedir.Satış ortaklarının kazançlarını aylık olarak belirtecekleri banka hesaplarına yada paypal hesaplarına yatırmaktadır.

Hemen Kiralık Satış Ortağı Nasıl Olurum?

Hemen Kiralık Satış Ortaklığından Para Kazanmak ve bunun gibi yöntemlerden gelir elde etmek için Adtriplex reklam ağına üye olmanız gerekmektedir.Fakat adtriplex’e üyeliğinizin onaylanması için ziyaretçi trafiği olan bir websitenizinde olması gerekir.Tavsiyemiz Goomass Eğitim Seti‘nden faydalanarak bu işe başlamanızdır.Goomass Eğitim Seti ile Hemen Kiralık sistemi ve bunun gibi diğer sistemlerden para kazanma yöntemlerini, kendinize ait bir websitesi açarak Adtriplex gibi reklam ağlarına kayıt olma yöntemlerini kısa sürede öğrenebilir , uygulayarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Goomass Ücretsiz Satış Ortaklığı Kursu‘na Kayıt Olmak ve Goomass Kazanç Sistemlerine Gözatmak İçin Buraya Tıklayın.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın