İlişki Hakkında Yorum Yapan Uygulama Black Mirror

0
217

Netflix dizi kuşağının sevilen dizilerinden olan Black Mirror , bildiğiniz gibi izleyicisini heyecanla karşısında tutmayı başaran önemli bir yapıt.Dizinin konusu ; Yapay zeka destekli bir cihazın kişilerin ilişkilerini yönetmesi ve bu ilişkilerle birlikte gelişen olaylar.Diziyi izleyenler bilirler , dizide Couch isimli bir cihaz bulunuyor ve bu cihaz sistem içerisindeki çiftlerin ilişkilerinin ne kadar süreceğine karar veriyor.

Sevgililer gününe özel Netflix , Couch cihazının yazılımını internet üzerinden tüm dünyaya açmayı başardı.Coach.dating sitesine giriş yaparak sizlerde ilişki durumunuzu bu yazılıma tahmin ettirebilirsiniz.

Coach İlişki Durumu Programı Nasıl Kullanılır?

Bu programı kullanmak için ana ekrana dokunduktan sonra çıkan Url linkini kopyalayıp partnerinize  göndermeniz gerekiyor.Gönderdiğiniz linke partneriniz de tıkladıktan ve sisteme giriş yaptıktan sonra Başlat tuşu ile birlikte yazılım çalışmaya ve sonuç olarak ilişkinizi yorumlamaya başlıyor.

Black Mirror, insanoğlu’nun en büyük teknolojik yenilikleri ile karanlık iç güdülerinin tezat düştüğü bir dünyayı izleyicisinin karşısına koyuyor ve yorumluyor.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın