İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

İngilizce öğrenmek , dünyada zorunlu hale geldiğini ve yakın gelecekte geleceğini var saydığımız bir sorumluluk haline geliyor diyebiliriz..

0
329

İngilizce öğrenmek , dünyada zorunlu hale geldiğini ve yakın gelecekte geleceğini var saydığımız bir sorumluluk haline geliyor diyebiliriz.Dünyanın neresinde olursanız olun anlaşabileceğiniz ortak dil heryerde ingilizce olarak gösteriliyor.Bizlerde bu yazımızda sizlere ingilizce öğrenmek konusunda size yardımcı olabilecek en iyi mobil uygulamaları derleyerek aktaracağız.

Tandem Uygulaması ile İngilizce Öğrenmek

Tandem uygulaması , farklı ülkelerden kişilerle konuşmanıza olanak tanıyan , kısa sürede dilinizi pekiştirmeniz için farklı ülkelerden partner seçmenizi sağlayan bir mobil uygulama.10 farklı dil seçeneği ile tandem uygulamasında dilediğiniz dilde ve dilediğiniz ülkede kendinize partner seçebilirsiniz.Tandem ‘in en önemli özelliklerinden biri de dilinizi geliştirmenin yanında farklı ülkelerden tanıştığınız kişilerle , hem onların kültürlerini öğrenebilir, hem de sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Voscreen Uygulaması ile İngilizce Öğrenmek

Bu uygulama ingilizceyi farklı seviyelerde öğrenmenize olanak tanıyan bir uygulamadır.Duyarak ve izleyerek ingilizceyi daha zevkli halde öğrenmenize yardımcı olur.Ayrıca ingilizce dışında 16 farklı dil öğrenebileceğiniz bir uygulamadır.

Ted Talks ile İngilizce Öğrenmek

Ted Talks bildiğiniz üzere dünyanın en popüler bilgi paylaşım platformudur.Yıllarca pek çok önemli ismi konuk ederek , işini nasıl geliştirdiğini veya zorlukları nasıl başardığını ted talks a aktaran ünlü girişimciler birçok kişiye ışık tutmayı amaçlıyor.Bu uygulamada konuşmacıları dinleyerek dilinizi dahada geliştirmeyi sağlayabilirsiniz.

Duolingo ile İngilizce Öğrenmek

İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmeniz yardımcı olan bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.Basit bir ingilizceyle konuşmaya başlayabilmeniz için günde 10 dk Duolingo ile ingilizce öğrenmeniz yeterli olacaktır.Uygulama ücretsizdir.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın