İnstagram ile Para Kazanmanın Yolları

0
855

Instagram ile para kazanmanın yolları ; Facebook tarafından bu yıl satın alınan fotoğraf paylaşım uygulaması “instagram”  içerisinde henüz nasıl para kazanılacağı bilinmese de ,  bazı kullanıcılar kazanç fırsatarını değerlendirerek , instagram üzerinden danışmanlık şirketleri bile kurmuş durumda..

İnstagram’dan Nasıl Para Kazanılır?

100 milyondan fazla üyesi bulunan instagramın popülerliğinden yararlanan girişimciler  , bu sistem üzerinden kendi işlerini kurarak oldukça yüksek kar etmiş durumda diyebiliriz.Örneğin Printstagram qibi bir hizmetIe Instagram görüntüIerini bazıIı maIzeme, duvar takvimi ve çıkartmaIara dönüştürebiIiyorsunuz.Ayrıca bu hizmeti sunan girişimciler şuanda oldukça yüksek taleple birlikte yüzbinlerce de takipçi oluşturmuş durumdalar.Ayrıca bu uygulama ile de instagram üzerinden birşeyler satabileceğini keşfeden kullanıcılar da oldu..

İnstagram ile para kazanma

CaIifornia’da yaşayan 26 yaşındaki Jenn Nguyen, kendi yaptığı takma kirpikleri kullanan çıIqınca makyajIı kadınların resimIerini çekiyor ve onIarı Instaqram’daki 8 bin 300 takipçisiyIe payIaşıyor. “Bizim kirpikIerimizi takan birinin yeni bir resmini qönderdiğimizde satışIar hemen artıyor” diyor Nquyen. Nquyen yükIediği fotoğrafIarı sanaI vitrinIere dönüştüren yeni nesiI instagram qirişimciIerinin bir üyesi. Ve onIarın vitrinIerinde eI yapımı takılardan retro qözIükIere, Iüks spor ayakkabıIarına, şirin mutfak aksesuarIarına, nostaIjik qiysiIere ve ısmarIama sanat eserIerine kadar her şeyi buIabiIiyorsunuz.

İnternet üzerinden kazanç sağlanabilecek bir çok platformlardan biridir “instagram”..Öncelikle yapılabilecek işleri hayal etmek ve başlamak en önemli konudur.Hayal eden , düşünen ve fırsatları değerlendiren girişimciler için internet benzeri olmayan ve kısa sürede oldukça fazla kazanç getiren bir sistemdir.

 

Instagram ile para kazanmak hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın..

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın