İnternetten Makale Yazarak Para Kazanma Yöntemi!

0
773

İnternetten makale yazarak para kazanabileceğiniz yöntemlerde mevcut.Eğer yabancı dil konusunda iyi iseniz ciddi kazançlar elde edebileceğinizide söyleyebilirim.Yabancı dil konusunda makale yazarak kazanç elde edebileceğiniz en iyi kaynaklardan biride Textbroker’dır.Bu sitede yazar olan kişiler makale başına para kazanıyor.Yaklaşık olarak 400 kelimelik bir makaleden 5 ile 25 Dolar arası kazanç elde edebilmeniz mümkün.

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanma

Textbroker üyelik aşamaları ;

1- Kayıt :

Textbroker’a kayıt olurken kişisel bilgilerinizle beraber 150-200 kelimelik örnek bir metinde yazmanız isteniyor. Ayrıca ilgi alanlarınızı işaretlemeniz gerekli.

2- Sipariş Seçmek :

Üyeliğiniz onaylandığı zaman müşteriler tarafından belirtilen makalelerden birini seçerek işe başlayabiliyorsunuz. Örnek makalenizden dolayı size 2 ila 5 yıldız arası bir seçim yapılıyor. Zamanla çalıştıkça ve yıldızlarınızın sayısı yükseldikçe size doğrudan siparişlerde verilmeye başlanıyor. Bunun için yazdığınız makaleleri sattığınız müşterilerinizden iyi notlar almanız gerekiyor.

3- Makale Teslimi :

Müşterinizin size gönderdiği kelimeler ile ilgili iyi araştırma yapmalısınız. Verilen anahtar kelimeleri makale içerisinde 1 veya daha fazla geçirmeli ve makaleyi tamamen özgün yazmalısınız. Her yazdığınız makale sizin referansınız olacağı için biraz inceeleyip sık dokumanızda fayda var.

4- Profil oluşturma :

Profilinizi diğer müşterilerin bulabileceği şekilde düzenlemeye önem gösterin. Böylece sürekli iş alma şansınız artacaktır.

 

Eğer ingilizce veya farklı bir yabancı dil bilginiz yoksa Türkçe makale yazarak da kazanç elde edebileceğiniz yöntemler mevcut.Ayrıca makale yazma konusunda kendinize güveniyorsanız tavsiyem bir websitesi açarak kazanç yöntemlerini uygulamanızdır.Şuradaki yazımızda “Yazı yazarak para kazanma” hakkında detaylı bilgiyede ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın