İnternetten Neden Para Kazanamıyorum?

0
737

Neden Para Kazanamıyorumİnternetten para kazanmakla alakalı her türlü araştırmayı yapmanıza hatta bazı kaynaklar almanıza rağmen kendinize  internetten neden para kazanamıyorum diye bir soru soruyorsanız öncelikle nerede hata yaptığınızı ve uyguladığınız adımların doğru olup olmadığını tam anlamıyla irdelemeniz gerekir.

Bu durumda olan okurlarımız için araştırma konusunda yardımcı olabileceğini düşündüğüm bazı internetten para kazanamama nedenlerini paylaşmak istiyorum ;

Aceleci Davranmak ;

Para kazanabilmek için yaptığınız araştırmanın yeterli olduğunu düşünebilirsiniz yada satın aldığınız bir kaynakta gösterilen adımları hemen kendi adınıza uyguladığınızı fakat bu sürecte aceleci davranarak , yarım yamalak bir okuma ile tüm adımları uyguladığınızı düşünüyorsanız kazanamama nedeniniz budur.

Çözüm ;

Aldığınız bir kaynak var ise (Örn; Goomass Eğitim Seti) bu kaynakta anlatılan yöntemleri öncelikle hiçbirşey yapmadan baştan sona okuyarak anlamaya çalışmalısınız.Anlamadığınız yerleri tekrar okumalı ve sistemi anladığınız andan itibaren tekrar başa dönerek yavaş yavaş uygulama yöntemine geçmelisiniz.Aceleci davrandığınız anda hata yapma olasılığınız yüksek olur ve bu hata size zaman kaybından başka hiçbirşey kazandırmaz!

Örnek;

Genel anlamda bir iş kurduğunuzda yada bir işe adım attığınızda , iş sahibi yada işçi olun gelir elde edebilmeniz için bir emek ve başarı elde etmeniz gerekiyor.Bu emeğin karşılığınıda almanız işçi iseniz 30 gün , işveren iseniz belkide 3,4 ay sürüyor.İnternetten para kazanmayı düşünen okurlarımızında bu düşünce ile bu işe yaklaşmaları en sağlıklı adımlardan biridir.

Bilmek Fakat Uygulamamak ;

İnternet üzerinde araştırma yaptınız , para kazanmakla alakalı tüm konuya hakimsiniz fakat iş uygulamaya gelince sürekli erteliyorsunuz.

Çözüm ;

İnternet , rekabeti yüksek olan ve yaptığı yada yapacağı iş ile sürekli ilgilenenlerin, güncelleyenlerin kazanacağı bir platformdur.Bir websiteniz var ise , kazanmak için yada hit almak için sürekli yeni konular girmek zorundasınız.Sadece kazanç yöntemlerini uyguluyorsanız , ürünleri sürekli takip edip, güncel ürünlere uygun reklamlar vermelisiniz ki bu size kazanç olarak geri dönebilsin.

Sürekliliği Sağlamamak ;

Bir kaynakta yada bir arkadaş tavsiyesi ile internetten para kazanmakla alakalı bir işe adım attınız, başlarda size zevkli gelen ve kazançlarının tatmin edici olduğu bir işle karşılaştınız fakat işinizle hergün ilgilenmenize rağmen gösterilen kazançlardan eser olmadığını yada hiç kazamadığınızı gördünüz ve işi bıraktınız.

Çözüm ;

İnternetten para kazanmak , sürekliliği olduğunda kazanç getirecek bir iştir.Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin öncelikli olarak bu işi part-time olarak düşünmeleri ve günde 1,2 saat ilgilenmeleri tavsiye edilir.Sürekliliği sağlandığında ve internet üzerinden kazandığınız ücret, çalıştığınız işteki aldığınız ücreti geçtiğinde ise sadece bu işe yönelebilirsiniz.

Kazanacağına İnanmamak ;

“Bu iş para kazandırsaydı herkes yapardı! Bir senmi akıllısın?”  Gibi sözleri mutlaka bu işle alakalı konuştuğumuz kişilerden duymuşuzdur.Öncelikle yapacağınız işe inanmanız ve kazanacağınıza emin olmanı gerekmektedir.Çevrenizdeki herkes bu işe ön yargılı davranıyorsa , mutlu olun! Kimsenin daha bu işten haberi yok! (Edison’a deli dediler, öyle şeymi olur dediler.Fakat şuan o delinin buluşu ile aydınlanıyoruz) Öncelikle kendinize inanın, İnternetten para kazanmak diye bir şey yok değil, var!

 Kendini Geliştirmemek ;

Alacağınız kaynaklar, yada size yol gösteren biri sürekliliği olacak bir kazanç için çözüm değildir.Yukarıdada bahsettiğimiz gibi kazançlı fakat rekabeti olan bir platformda kendini geliştirmekte oldukça önemlidir.

Çözüm ;

İnternetten para kazanan, kazanmaya çalışan herkesi takip edin.Başarılı olduğuınu gördüğünüz kişileri modelleyin.Bir şirketin üst düzey yöneticileri olduğu gibi, internetten para kazananlar arasında da bu işin profesyonelleri olduğunu unutmayın.Profesyonelleri araştırın, çalışmalarını izleyin ve kendinizi bu şekilde geliştirin.

Tavsiye ;

Bir işte başarılı olabilmek için öncelikle o işle alakalı hedef belirlemek gerekir.Hedef belirledikten sonra ise, inanmak ve önünü görebilmek önemlidir.Öngörü ile birlikte sürekliliğinde olması şarttır.İş ne olursa olsun başarının altın kuralı budur.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın