İnternetten Para Kazanma Eğitimi – Xticaret Üyelik

0
529

İnternetten para kazanma konusunda birçok yazı ve yorumda okurlarımıza yol göstermeye çalışıyoruz.Gerçek anlamda kazanç sağlamak isteyen okurlarımıza bu yazı serisi ile öncelikli olarak yapılması gerekenleri birer birer aktarıp , izlenmesi gereken yolları göstereceğiz.

Xticaret Üyelik ile Başlayın!

İlk olarak internetten para kazanma dediğimizde aklımıza ilk gelen platform Xticaret’tir.Xticaret bir satış ortaklığı platformudur ve 6 yıldır binlerce kişiye kazanç kapısı olan bir sistemdir.Xticaret’e üye olduktan sonra içerisinde bulunan ürünlerin satışından ve daha birçok alanda kazanç fırsatlarından yararlanabilir ve internetten para kazanmaya bu platform ile birlikte başlayabilirsiniz.

Aşağıda Xticaret üzerinden elde etmiş olduğumuz kazanç ekranını inceleyebilirsiniz.Bu kazanç ekranında gördüğünüz rakamlar sadece Xticaret içerisindeki ürünlerin satışlarından elde edilmiş rakamlardır.

Xticaret kazanç tablosu 2015

Satış ortaklığı sisteminde bildiğiniz gibi bir ürüne satış ortağı olur, o ürüne ait satış ortaklığı linkiniz ile ürünün tanıtımını yapar ve ürünün her satışından bir komisyon kazanma hakkına sahip olursunuz.Xticaret içerisinde onlarca kategoride yüzlerce ürün bulunmaktadır ve kendinize yakın hissettiğiniz , satışını kolaylıkla yapabileceğinizi düşündüğünüz her ürüne satış ortağı olabilirsiniz.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanmaya başlamak için ilk adımınızı Xticaret ‘e üye olarak atmanızda fayda var.Ayrıca Xticaret üyeliğinizi yükselterek , sadece Xticaret üzerinde bulunan satış ortaklığı eğitimlerinden faydalanabilir ve satışınızı kısa süre içerisinde katlayabilirsiniz.

Xticaret’e Üye Olun!

Xticaret ‘e hemen üye olmak için aşağıdaki “Üye Ol” butonuna tıklayarak Xticaret sayfasına gidebilir, kayıt ol seçeneği ile bilgilerinizi doldurup üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Xticaret Üye Ol

Bir sonraki yazımızda Xticaret üyeliğinden sonra izlenmesi gereken yolları sizlere aktaracağız.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın