İnternetten Tez Satarak Para Kazanmak – Tezindir.com

4
1131

Tezindir.com , internetten tez satarak para kazanmak isteyen yada eğitimini aldığı lisans konusunda tez satın almak isteyen kullanıcılara özel hazırlanmış bir platformdur.Bu site üzerinden tez satın alabileceğiniz gibi , hazırladığınız tezleri yine site üzerinden satışa sunarak para kazanabiliyorsunuz.Tezindir.com’da bitirme projesi, makale, ödev ve ders notları alım satımı da gerçekleştirebilirsiniz.

tezindir-com-nedir

Tezindir.com yayınları , ekim 2012 ‘de kurulmuş ve 2013 yılında tam anlamıyla faaliyet göstermeye başlayan akademik yayınlar alım satım platformudur.Akademisyenlerin kaynak araştırmalarında yaşadığı sıkıntılar göz önünde bulundurularak tasarlanan Tezindir.com bilimsel eser niteliği taşıyan eserlerin internet ortamında matbu ve dijital yayımcılığını sağlıyor.

Tezindir.com Üzerinden Hangi Akademik Projeler Satılabilir?

 • Yüksek Lisans Tezleri
 • Lisans Tezleri
 • Bitirme Projeleri
 • Makaleleri
 • Ödevleri
 • Ders Notları
 • Doktora Tezleri

Tezindir.com ‘dan Nasıl Satış Yapılır?

Çalışmalarınızı hiçbir ücret ödemeden tezindir.com adresine yükleyebilirsiniz.Satılan her çalışmanızdan %15 oranında bir tutar kesilerek kalan tutar hesabınıza aktarılır.Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.

Aşağıdaki tabloda satışa sunacağınız tezler ve akademik çalışamaların fiyatları ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

tezindir-kazanc-plani

4 YORUMLAR

 1. Makale yazarak para kazanma konusunda verdiğiniz bilgiler gerçekten çok hoşuma gitti. Benim için bu makaleniz çok faydalı oldu. Teşekkürler.

 2. Merhabalar, tezindir.com üzerinden kaydoldum; fakat tezimi nasıl yükleyeceğim ve tez satışını nasıl yapacağım konusunda bir yönlendirme yada link bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler,

  İyi çalışmalar

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın