Kemal Tanca Satış Ortaklığı ile Para Kazan

0
1114
Satış Ortaklığı ile internetten Para Kazan
Satış Ortaklığı

İnternet üzerinden satış ortaklığı yöntemi ile para kazanabileceğiniz firmalara her gün yenileri eklenmeye devam ediyor.Kemal Tanca’da internet üzerinden pazar payını almak  için harekete geçmiş firmalardan biri.

Kemal Tanca  ;

Türkiye’deki 93 mağazasının tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretilirken %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ediyor. Kemal Tanca, 1950’den bu yana her an hayatınızda olmaktan keyif ve onur duyuyor.

Kemal Tanca markasının genel olarak ürettiği ve satışa sunduğu ürün ayakkabıdır.Ayrıca ayakkabı modellerinin yanında çanta, cüzdan, kemer ve bakım ürünleride satışa sunulmaktadır.

Kemal Tanca Satış Ortaklığı Nedir ;

Öncelikle satış ortaklığı , ürün sahibinin ürünlerini tanıtarak , gerçekleştirilen her satışta komisyon alma işidir.Kemal Tanca Satış Ortaklığı ise , kemaltancashop.com’a yönlendireceğiniz her müşterinin yapacağı alışverişten komisyon alma işidir.

Satış Ortaklığı’ndan Nekadar Kazanırım ;

Kemal Tanca , yönlendirilen ve kemaltancashop üzerinden alışveriş yapan her müşteri için satış ortağına %5 komisyon ödemektedir.Firmada ayakkabı ürünlerinin ortalama fiyatı 200 TL ‘dir.Fakat internet üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilere ekstra indirim olanağı sağlanmaktadır.Kemal Tanca üzerinden satış ortağının , satış başı kazancı ortalama 10-20 TL’dir.

Nasıl Satış Ortağı Olurum ;

Kemal Tanca , bir satış ortaklığı platformu olan Adtriplex üzerinden satış ortaklarını kabul etmektedir.Bu sebeple , firmaya satış ortağı olabilmeniz için Adtriplex platformuna üye olmalısınız.Adtriplex’e buradan ücretsiz üye olabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanırım ;

İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz Kemal Tanca gibi yüzlerce ünlü firma vardır.Firmaların amacı ürünlerinin satılmasını sağlamaktır ve satış ortaklarına bu yüzden gelirlerinden bir miktar pay öderler.Sizinde satışları gerçekleştirebilmeniz için online pazarlama yöntemleri konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.Facebook, twitter gibi sosyal ağlardan reklamlar vermek, sayfalar oluşturmak, bir websitesi açmak ve site üzerinden firmaya reklam vermek gibi bir çok pazarlama yöntemi vardır.Bu bilgilerden nekadar fazlasına sahip olursanız, internet üzerinden de okadar gelir elde edebilirsiniz.

Profesyonel satış ortaklığı eğitimine katılmak isteyen kullanıcılara Goomass Eğitim Seti‘ni öneriyorum.Goomass Eğitim Seti ile Kemal Tanca ve internet üzerinden satış ortaklığı sistemi ile çalışan yüzlerce firmadan para kazanabilmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri kısa sürede öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Goomass Eğitim Seti İçin Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın