Makale Yazarak Para Kazanmak

0
1008

yazarak para kazanmakİnternetten makale yazarak para kazanmak istiyorsanız sizlere bu konuda bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum.Eğer yeterince boş vaktiniz var ve bunu internet üzerinde kazanca dönüştürmek istiyorsanız makale yazabilir ve her yazdığınız makale için gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca makale yazabilmek için ekstra bilginizin olmasıda gerekmiyor.Yazmak istediğiniz konuya uygun makaleleri , kendize özgü yazım şekli ile özgünleştirebilir ve bu şekilde kazanç elde edebilirsiniz.Özgünleştirmek , cümlelerin anlamını değiştirmeden, kendi cümlelerinizi oluşturmaktır.Bunun yanında anlatımın akıcı olmasınada dikkat etmeniz gerekir.

Makalelerden kazanacağınız miktar ise, makale başına 0,05 TL’dir.Günlük kazancınız yazdığınız makale sayısına göre değişim gösterir.

Makalelerden gelir elde etmeyi düşünen kullanıcılara , yazacakları makaleleri 0,05 gibi komik rakamlara satmak yerine , kendilerine ücretli veya ücretsiz bir blog açarak , bloglarında yayınlamalarını tavsiye ederim.Ayrıca yazacağınız yazıların dikkat çekmesi , ziyaretçilerinizin artması ile birlikte bir çok kazanç fırsatından da blogunuz sayesinde faydalanabilmeniz mümkün hale gelecektir.Örnek verecek olursak günümüzün en popüler ve en çok kazandıran kazanç sistemleri satış ortaklığı ve reklamlar’dan ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Bu konuda eğitimler veren, yazdığınız blogunuzdan sadece yazılarınız ile nasıl kazançlar elde edebileceğinizin tekniklerini sunan Yazıtör Eğitim Seti yazarının blog üzerinden elde ettiği kazanç ekranını sizlerle paylaşıyorum.

Buraya Tıklayarak Yazıtör Eğitim Seti‘ni Kendi Sitesinden İnceleyebilirsiniz.

Blog Yazarlığından Nekadar Kazanılır?

Doğru yöntemleri kullanarak, özgün yazılarla bir blog oluşturacaksanız kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilmeniz mümkün.Aşağıdaki kazanç ekranı sadece blog yazarlığından elde edilmiş bir kazanç örneğidir.

Blog Yazarlığı Kazanç Ekranı
Blog Yazarlığı Kazanç Ekranı

Her iki şekilde de para kazanabilmeniz mümkün olsada , yazacağınız makalelerinizi komik rakamlarla satmak yerine, makalelerinizi blogunuzda yayınlayarak blog üzerinden sadece yazı yazarak para kazanmak tavsiyemizdir.Blog kurmak , kurduğuz bloglara yazılar yazmak, para kazanmak tekniklerini blogunuz üzerine uygulamak çok fazla vaktiniz alabilecek işlemler değildir fakat özellikle yukarıdaki kazançlara ulaşabilmeniz için kazanç tekniklerini iyi biliyor ve uyguluyor olmanız gerekmektedir.

Yazıtör E-Kitabın’da bu konu ile alakalı tüm bilgilere ve kazanç tekniklerine ulaşabilirsiniz.

Yazıtör E-Kitabı’nı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın