Mobilyalar.com Satış Ortaklığı ile Para Kazan

0
1022

Satış OrtaklığıMobilyalar.com Satış Ortaklığı ile Para Kazan ; Satış ortaklığı sistemi ile çalışan firmalara her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor.Mobilyalar.com satış ortaklığı ile de internetten artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mobilyalar.com Nedir ?

Türkiye`nin en yeni online mobilya mağazası kapılarını açtı! Mobilyalar.com yüzlerce çeşit ürününün bulunduğu geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatları ve kalitesiyle e-ticaretin yükselen yıldızı olmaya şimdiden aday.

Mobilyalar.com kampanyası sayesinde, satılan her ürün başına yüksek bir pay alabilir ve yüksek kazanç kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Nekadar Kazanırım ?

Mobilyalar.com ‘a gönderdiğiniz her müşteriden , alışveriş başına %7 komisyon kazanabilirsiniz.Bir mobilya alışveriş firması için %7 komisyonda oldukça yüksek bir komisyondur.

Nasıl Kazanırım ?

Mobilyalar.com , bir satış ortaklığı platformu olan Reklamaction’a kayıtlıdır.Bu firmaya satış ortağı olabilmeniz için öncelikle ReklamAction platformuna kayıt olmanız gerekmektedir.

Reklam Action Ücretsiz Kayıt İçin Tıkla

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra , mobilyalar.com’a istediğiniz bir reklam yöntemi ile reklam vermeye başlayabilirsiniz.Kazandığınız komisyonlar Reklamaction hesabınız üzerine yatırılır ve belirttiğiniz hesaplara , ayın belirtilen tarihlerinde yatırılır.

Satış ortaklığı konusunda detaylı bilgi almak için tıklayın

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın