Muzipo Kids Franchise Bayilik Veriyor!

0
307

Çocuklara özel aktivite hizmeti sunan Muzipo Kids , Türkiye genelinde yeni şubeler açmayı planlıyor.Bu şubeleri Franchise sistemi ile açmayı planlayan firma yatırım yaparak para kazanmayı hedefleyen iş ortakları arıyor.Firma şuan Türkiye genelinde 10 Şehirde 28 merkeziyle faaliyet gösteriyor.

200 şubesi ile hizmet veren B-fit merkezinin kurucusu Bedriye Hülya ve Aslı Olgun ortaklığında 2011 yılında kurulan firma “Çocukların hareket merkezi” olarak adlandırılıyor.

Hülya , “Türkiye’de yılda 1,4 Milyon çocuk dünyaya geliyor.Şu anda hedef kitle yaş aralığında 18 milyon çocuk bulunuyor.Bu açıdan sektörümüzün çok büyük bir potansiyeli var.Bu potansiyeli değerlendirmek isteyen Franchise adayları ile görüşmelerimiz sürüyor.Doğru Franchise adayları , güçlü altyapımız ve Ar-Ge çalışmalarımız ile 2017 ‘nin sonuna kadar hızlı bir büyüme gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.” diyor.

Muzipo Kids Bayiliği Nasıl Alınır?

Franchise bayilik almak isteyen yatırımcılar Muzipo Kids ‘in resmi sitesi olan muzipo.com adresini ziyaret ederek , adreste bulunan bayilik başvuru formunu doldurarak bayilik için ön başvuruyu yapabilirler.

Ön başvuru sonrasında firmanın yetkilileri başvuru yapan yatırımcı ile irtibata geçerek detayları görüşmek üzere randevulaşacaktır.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın