Ne Ekersen Onu Biçersin!

0
1036
İnternetten Para Kazanmak

Yıllar önce söylenmiş bir atasözü ” Ne Ekersen Onu Biçersin” aslında herşeyi apaçık anlatıyor.Yaşamımızda istediğimiz birşey uğruna emek verdiğimiz sürece elde edebiliyoruz.Kendimize ait bir iş kurmak istiyorsak , o işi kurma yolunda çaba sarfediyoruz.Doğru adımlarla ilerleyerek amacımıza ulaşmaya çalışıyoruz.Karşımıza nekadar engel çıksada bu engelleri aşmak zorunda olduğumuzun ve sonunda başaracağımızın bilincinde olup, yolumuza çıkan engelleri aşarak devam ediyoruz.

İnternetten para kazanma işide aynen böyledir.Geçireceğiniz belirli dönemler vardır ve bu dönemler gerçek hayattaki gibi sıkıntılı olabilir, sizi neşelendirebilir,üzebilir  fakat önemli olan başvurduğunuz yoldan asla vazgeçmemektir.Başarıya ulaşabilmek için öncelikle bilinçli olmak gerekir bu yazımda sizlere internetten para kazanma yoluna girmiş yada girecek olanlara geçirecekleri sıkıntılardan ve sonunda ulaşacakları refahtan bahsedeceğim.

Öncelikle bilinmesi gereken asıl konu ; İnternetten kısa sürede gelir elde etme ihtimalinin olması fakat bahsedilen “kısa süre”nin  hemen anlamını taşımadığını bilmektir.Ayrıca internetten  gelir elde edebilmeniz için zaman, emek ve birazda sermaye harcamanız gerekir.. İşin gerçekleri bunlar.Bu gerçeklerle bu işe başlamak isteyen okurlarımız yazımızı okumaya devam edebilirler.

Ne Ekersen Onu Biçersin mantığıyla internetten para kazanmak için   bir websitesi oluşturmalısınız.Websitenize yazdığınız yazılar , konular, yaptığınız çalışmalar ilerledikçe , ziyaretçiler gelmeye ve çalışmalarınızın karşılığını size geri vermeye başlar.Bu çalışma dönemi , işin en başında sıkıntılı gelebilir fakat sitenize hergün yazı yazmak, konu eklemek , sitenizin reklamını yapmak sıkıntılı gibi görünsede, sitenize ziyaretçiler gelmeye başladığında heyecan verici bir iş oluverir.

Yazımın başlarındada bahsettiğim gibi, çaba , sermaye ve zaman ayırabilecek kişiler için “Ne ekersen onu biçersin” mantığında hangi yolları izleyeceğinizi adım adım anlatıyorum.İzleyeceğiniz bu yolda birden fazla kazanç yöntemini uygulayabileceksiniz ve gerçekten zaman ayırarak ,çaba sarfettiğinizde para kazanmama gibi bir durumunuz söz konusu olamayacak.

Kazanmak İçin Hangi Yolları İzlemeliyim; 

Adım 1 ; Öncelikle bir websitesi kurmak için yüzlerce lira vermek istemiyorsanız , websitenizi kendiniz kurmalısınız.Hem websitesi kurmak için gerekli bilgileri alabileceğiniz ,hemde kazanç yöntemlerini öğrenebileceğiniz profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olacak.Ömür boyu destek veren en profesyonel eğitim platformu Goomass Eğitim Seti’ni tavsiye ediyorum.

Goomass Eğitim Seti İçin Buraya Tıklayın

Adım 2 ; Goomass Eğitim Seti’ne sahip olduğunuzda size online destek amaçlı videolu ve yazılı dersler gönderecektir.İşe başlamadan önce kazanç yöntemlerini , dersleri mutlaka okuyun, videoları izleyin.

Adım 3; Kazanç sistemini iyice benimsedikten ve mantığı kavradıktan sonra , Goomass’ın ücretsiz olarak verdiği “Website Kurma Rehberi”ni adım adım uygulayarak kendinize ait bir websitesi oluşturun.

Adım 4; Oluşturduğunz Websitesine Goomass’ta anlatılan kazanç yöntemlerini, anlatıldığı gibi uygulayın, yazılar yazın.Sitenizi sosyal ağlarda (Facebook, Twitter vb.) tanıtma yöntemlerini anlatıldığı gibi uygulayın.Goomass’ta anlatılan tüm bilgileri sitenize eksiksiz uygulayın.

Adım 5; Artık bir website kurmayı ve kazanç yöntemlerini biliyorsunuz.Kurmuş olduğunuz ilk websitenize alternatif kişisel yada güncel konular içeren başka bir websitesi kurun.Bu sitenizede günlük yazılar yazın ve yine Goomass’ta anlatılan “Adsense Gelir Yöntemleri” ile sitenize Google Reklamları yerleştirin.Bu sayede hem ilk kurduğunuz siteden kazanırken, hemde ikinci sitenizde reklamlardan gelir elde edebilirsiniz.

Adım 6; Bu adımları uygularken , “hemen para kazanmalıyım, nezaman kazanmaya başlayacağım” gibi soruları aklınızdan atın.Bu sorular sizin acele etmenize ve kazancınızı etkileyecek yanlışlar yapmanıza sebep olur.Sabredin, çalışın ve çalışmalarınıza günlük belirli bir zaman ayırın.

Yukarıda anlatılanları uyguladığınızda belli bir süre sonra internetten kazanç elde etmeye başlayacaksınız.Fakat bu çalışmanın amacı hemen para kazandırmak değil , sürekli para kazandırmaktır.Başladığınız gibi para kazanamasanızda , amacınızdan vazgeçmediğiniz taktirde belli bir süre sonra kazançlarınız başlayacak ve her geçen gün artış gösterecektir.Çok uzun sürmeden aylık sabit gelire bu yöntemle ulaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın