Neden Network Marketing?

0
765
Neden Network Marketing?
Network Marketing

Neden Network Marketing ; ProjeX ile alakalı bir çok yazı ve Xdükkan hakkında bir çok tavsiyede bulunduk.Bu konuda bilgisi olmayan okurlarımız Xdükkan ve Xnetwork hakkında buradan bilgi alabilirler.

Network Marketing Geleceğin Pazarlama Yöntemi mi ?

Günümüzdeki pazarlama yöntemlerine baktığımızda, internetin daha fazla ihtiyaç için kullanılmaya başlaması ve şirketlerin pazar paylarını internete kaydırması bu sorunun cevabının evet olduğu anlamına geliyor.Bir çok kurumsal firma, şirketler artık internet üzerinden kazançlarını katlamak için network pazarlama yöntemlerini kullanıyor.

Neden Network Pazarlama ?

Network Pazarlamanın temel mantığı kullanılan ürünün , kullanıcı tarafından çevresindekilere tanıtılmasıdır.Yani şirket sadece ürünü ve kazanç sistemini ortaya koyar ve kazanç sistemi ile ilgilenen kişi ürünü alır, hem kullanır hemde çevresindekilere anlatır.Bu sayede şirket reklam , lojistik vs ek ücret ödemeden direk müşteri çeker ve sadece müşteriyi çeken kişiye ücret öder.Böylelikle hem şirket reklam zararı olmadan daha fazla kar elde etmiş olur , hemde ürünü kullanan kişi şirketten gelir elde eder.

Klasik pazarlamada şirketin bir ürünü satabilmesi için reklama ihtiyacı vardır,reklam yapar. Satış yapabilmesi için satış temsilcilerine ihtiyacı vardır, maaşlı satış temsilcileri alır.Bu döngüyü yönetecek yöneticilere ihtiyacı vardır , yöneticiler alır ve maaş öder.Destek hattı, müşteri temsilciliği , lojistik derken, hem ürün müşteriye gidene kadar dolgun bir ücrete bürünür hemde şirket ufak bir karla kazanç elde etmeye çalışır.

Network Marketing sistemi ise şirketin klasik pazarlamada duyduğu ihtiyaçlara gerek kalmadan, sadece müşterileri ile birlikte çalışarak kazanç elde etmesidir.Yani burada şirket, müşterisine “Kazandır, sende kazan” politikası ile yüksek karlı gelir elde ederken, network marketing alanında da kazanç ağı oluşturmuştur.

Erol çorap, avon, orflame gibi firmalar yıllardır network pazarlama yöntemleri ile gelişimini sürdüren şirketlerdir.Her gün bu şirketlere yenileri eklenerek network marketing pazarını Türkiye’de de büyütmektedirler.

ProjeX , Xnetwork sistemide sizin kendi kazanç ağınızı oluşturmanız için size imkan yaratan bir network pazarlama sistemidir.Kendinize ait bir Xdükkan kiralayarak, network ağınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.ProjeX, Xnetwork sistemi ile ilgilenen okurlarımız buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirler

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın