Network Marketing Başarıların Sırrı

0
1066

Network Marketing Başarının Sırları

Network Marketing, dünya üzerinde binlerce kuruluşun çalıştığı ve yüzbinlerce kişinin para kazanmasına olanak tanıyan bir ticaret sistemidir.Bu sistem ile alakalı bir çok ön yargı oluşmuş olsada,  bir çok kişi  network marketing sistemi ile ciddi gelirler elde edebiliyor.

Network Marketing Başarıların Sırrı Nedir?

Aşağıdaki videoda başarının en önemli sırrının inançlardan geldiğini anlatıyor.Aslında bakarsanız bu çok doğru bir tez diyebiliriz.Tüm kişisel gelişim kitapları, psikolojik dergiler, başarıyı anlatan kaynaklarda tam bundan bahsediyor.Biz neye inanırsak o yuz, başaracağımıza inanıyorsak başarıyoruz, aksini düşündüğümüzde ise başarısızlığa uğruyoruz.


İşimiz Network Marketing ise bu tez tam anlamıyla başarımızın kaynağı oluyor.Şuradaki  Network Marketing Kazanç Sırları yazımızda anlattığımız gibi bu işte doğru firmayı seçme başarısını gösterdikten sonra, geriye kalan tüm başarılar yada başarısızlıklar sizin kişisel başarınız yada başarısızlıklığınız olarak değerlendiriliyor.

Siz çalıştığınız firmaya inanıyor ve güveniyorsanız işi anlattığınız kişilerinde inanmasını , güvenmesini sağlayabilirsiniz.Karşınızdaki kişilerin size inanacağına ve sizinle birlikte çalışabileceğine inanıyorsanız yapmannız gerekeni yaptığınızda tam da inandığınız gibi oluyor.Aksi düşüncelerde aksilikleri doğuruyor.

Network Marketing yüksek kazançlar sunan bir sistemdir.Fakat kazanç sağlama aşamasına gelebilmeniz için sizin inandığınız ve güvendiğiniz şirket hakkında oluşan kazanç sisteminden bir kaç kişiye bahsetmeniz, inandırmanız ve onlarında inanarak başkalarına inandırmasını sağlamanız gerekiyor.Bu sayede oluşturacağınız network ağınızla sınırsız kazancınızı başlatmış oluyorsunuz.

Tavsiyeler ;

Network Marketing sistemine arkadaşınızın ısrarı sebebiyle başlamayın.Eğer network marketing işinde iseniz çevrenizdekileri ısrarla bu işe girmeleri için zorlamayın.Kişinin kendinin inanması ve güvenmesi gerekir ki başarılı olabilsin.Diğer tüm ihtimallerle şirkete dahil ettiğiniz yada edeceğiniz kişiler ne kendilerine nede şirkete bir kazanç sağlayabilir.

Eğer Network Marketing işinde başarılı olabileceğinizi düşünüyor fakat hangi şirketle çalışacağınıza karar veremiyorsanız şuradaki yazımızı okumanızda yada ProjeX sistemine buraya tıklayarak göz atmanızda fayda var.

Bu kazanç sisteminden ciddi gelir eden kişiler olsa da , sisteme ilk başladığınızda sadece bu işe odaklanmanız , çalıştığınız işten ayrılmanız kötü sonuçlar doğurabilir.Uzmanlar başlangıç seviyesindeki kişilerin çalıştığı işleri bırakmamaları gerektiğini, haftanın sadece 10 saatini  bu işe ayırmalarını ve kazançlarının çalıştığı işte ki kazançlarına ulaşmaya hatta fazlasını kazanmaya başladıklarında sadece bu işe odaklanabileceklerini belirtiyor.

 

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın