Network Marketing Katlı Pazarlama Planı Cazibesi!

0
1118

Büyük bir network marketing şirketi kurmak , büyük kriterler gerektirir.Bu kriterlerden en önemlisi ise ödeme planının nekadar güçlü olduğu ve şirket üzerinde iş kuranların sistemden kar elde edip edemeyecekleridir.Seçmiş yada seçecek olduğunuz Network Marketing şirketinin size mükemmel bir para kazandıracağından emin olmak istersiniz.

Çok katlı pazarlama

(Binary Planı) sisteminden kazanç elde etmek için iki tane kol oluşturmanız gerekmektedir.Oluşturduğunuz her kolda kendi satış hacmini oluşturur.Her iki kolda satış hacmi oluşturulduğunda, bu satışlardan belirli bir yüzde oranında kar payı alırsınız.Gerekli olan tek şey ise, her iki koldaki büyümeyi hızlandırmak için iki kolunda dengeli bir şekilde olmasıdır.

Çok katlı kazanç planının avantajı ,kollarla birlikte plan içerisinde bulunan herkesin kazanması ve başarılı olmasıdır.Gelişen katlı kazanç planı beraberinde bir takım oluşturur ve oluşan takım içerisindeki herkes düzenli ve sürekli büyüyen bir gelire sahip olur.

Network Marketing Çok Katlı Pazarlama Cazibesi

Çok katlı pazarlama (Binary Planı) sisteminin bir diğer avantajı ise diğer kazanç planlarında olduğu gibi belirli seviyelerden değil , tüm alt kollarınızdan kazanç elde etmenizdir.Bu durum kollarınızın büyük bir ivme kazanmasına ve büyümesinede imkan tanır.Bu imkanda organizasyonunuzun hızla büyümesine yardımcı olur.

Network Marketing Şirketinizi seçmeden önce şirketin ödeme planına ayrıntılı bir şekilde gözatmanızda fayda var.Şirketin verdiği primleri ve teşvik edici yapıları iyi incelemeniz gerekir ki , sizi başarıya götürecek unsurlar bunlardır.

İncelemenizde Fayda Olacağını Düşündüğümüz Bir Proje  ; ProjeX (İncele)

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın