Network Marketing Kazanç Örneği

0
972
Network Marketing

Network Marketing ;

Girişim yapmak isteyen kişilere sermayelerine ve eğitim durumlarına bakmadan yüksek kazanç imkanı sunan bir sistemdir.Genel tanımı bu olsada Türkiye’de Network Marketing sistemi bazı kişiler tarafından kötü amaçlı kullanılarak , bu kazançlı sektörün kullanıcılarda kötü izlenim bırakmasına sebep olmuştur.Fakat bu işe biraz detaylı baktığımızda Network Marketing’in hayatımızın her alanında olduğunu görebiliriz.

Bir ürünün satılabilmesi için ticaret sisteminde mutlaka tanıtılması gerekir.Bu tanıtım araçlarıda şirket veya ürün sahibi için masraflı olur.Durum böyle olunca masraflar ürün fiyatına yansıtılır.

Network Marketing sisteminin amacı ise müşteriye ürünlerin fiyatları üzerine reklam giderleri konulmadan ulaşmasını sağlamak ve bu bağlamda ürünlerini yeni müşterilere ulaştıracak üyeleri ile birlikte kazanmaktır.

Kısacası ürün veya hizmet satan bir firma , Network Marketing sistemi ile çalışmaya başladığında , firma reklamı diye bir çalışma söz konusu değildir.Firma kendini müşterileri ile tanıtır.Firmaya müşteri olan çevresindekilere anlatır ve bu şekilde firma reklam gideri olmadan sadece müşterilerinin anlatımı ile büyümeye ve müşterilerini çoğaltmaya başlar.Firmaya müşteri olan ve müşteri getiren kişilerde firmadan kazanç elde eder.

Ünlü dizi Kuzey-Güney’de de çalıştığı şirkette Kuzey’in kullandığı sistemden bahsediliyor.İzlediğinizde sistem size biraz tanıdık gelebilir:)

http://www.youtube.com/watch?v=qqQGKZWKhpo&feature=player_embedded

Gördüğünüz gibi Kuzey, şirkette kendine ait bir Network Marketing ağı kurmuş durumda.Şimdi ise sizlere Kuzey’in dizide yaptığı ve bizimde gerçek hayatta uygulayabileceğimiz bir kazanç sisteminden bahsetmek istiyorum.Xdükkan!

Videoda anlatılan Network Marketing gibi girişimde bulunabileceğiniz en uygun ve kazançlı sistem Xdükkan‘dır.Kendinize ait bir Xdükkan kiralayabilir, çevrenizdekileride Xdükkan açmalarına destek olarak Network Ağı’nıza katabilir, bu sayede internetten kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca Xdükkan kiraladığınızda sadece Network Marketing sistemi ile oluşturacağınız Network Ağı’nızdan değil birden çok online kazanç yönteminden gelir elde edebilirsiniz.

Sizde Kuzey Gibi Kendi Network Ağınızı Oluşturabileceğinizi Düşünüyorsanız , Xdükkan Hakkında Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayın!

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın