Online Başarı Öyküleri : Online Gazete

0
675

Online Başarı ÖyküleriOnline İş Fikirleri ve para kazandıran yöntemleri anlattığımız blogumuzda online başarı öyküleri ‘ne de yer veriyoruz.Genelde anlattığımız yöntemler çok fazla sermaye gerektirmeyen yöntemlerdir.Şimdi anlatacağımız başarı öyküsünde olduğu gibi.

“Günlük Şeker” , yeni restoranlardan , yeni cihazlara ve mode trendlerine kadar birçok konuya değinen ücretsiz bir gazete.Bu online iş New York Magazine editörü Dana Levy tarafından kuruldu.İlk yayınında listede yanlızca 700 kişi varken şuan 1 milyonun üzerinde isimle çalışmaktalar.Bu yıl içerisinde ise günlük şekerin beklenen cirosu 10 milyon dolar.

Dana Levy, editör olmasının ve sosyal çevresinin çoğunluğunu paraya dönüştürme girişimini bu fikirle gerçekleştirdi.Birçok firma büyük reklam bütçeleri ile pazarlama stratejilerinin bir parçası olarak e-posta gazetesi kullanıyorken, şimdilerde müşterilere ulaşmak için “Günlük şeker” i tercih etmeye başladılar.

Eğer sizde geniş sosyal bir çevreye sahipseniz ve çevrenizdeki iş sahipleri müşterilere ulaşmak için e-mail yöntemi kullanıyorsa böyle bir sistem kurarak kararlarını değiştirebilirsiniz.

İnternetten yapılabilecek işler sınırsız sayıda mevcut.Hergün yeni fikirler, yeni iş sektörleri, yeni kazanç fırsatları görebilmeniz mümkün.Elimizden geldiğince sizlerle bu kazanç fırsatlarını paylaşmaya çalışacağız.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın