Para Kazanma Fırsatı Outletim.com!

0
744

Para Kazanma Fırsatı Outletim.comİnternetten para kazanma fırsatı sunan Outletim.com , internet kullanıcılarına getirecekleri müşterilerden komisyon dağıtıyor.

Outlet.com 2004 yılında kurulmuş bir şirket ve içerisinde binlerce outlet ürünlerinin satışı yapılmakta.Bu şirketin ve sitesinin yaklaşık 1 milyon üyesi bulunuyor.

Daha önce anlatmış olduğum Trendyol para kazanma fırsatı ile kullanıcılara aynı fırsatı sunan outlet.com şirketi, siteye göndereceğiniz müşterilerden size kazanç sağlama fırsatı sunuyor.Outlet.com adresine göndereceğiniz müşteriler eğer alışveriş yaparlarsa , yaptıkları alışverişin %30’u size komisyon olarak geri dönüyor ve bu şekilde para kazanabiliyorsunuz.

Örneğin, yaptığınız reklamdan outlet.com’a giren bir müşteri site üzerinden 100 TL’lık bir alışveriş yaptı.Siz bu alışverişin 30 TL’sını komisyon olarak alıyorsunuz.Oldukça iyi bir kazanç sistemi..

Bu Kazanç Sistemine Nasıl Başlarım;

Affiliate Marketing sistemi ile kullanabileceğiniz bir kazanç sistemidir.Eğer bir websiteniz varsa yada internet üzerinden reklam yapma konusunda bilgiye sahipseniz zanox.com sitesinden üyelik alarak ve kazanç sistemine başvurarak , sisteme dahil olabilirsiniz.

Zanox’a Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıkla

Satış ortaklığı ve reklam pazarlama konusunda bilginiz yoksa eğer outletim.com ve diğer kazanç fırsatlarından faydalanabilmeniz için Goomass Eğitim‘lerine gözatmanızı tavsiye ederim.Buradan sisteme giriş yaparak satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi alabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumuzunu Yazın
Lütfen Adınızı Yazın